geriausios knygos apie inovacijas, KTU mokslininko knyga pateko į geriausiųjų pasaulyje sąrašą, Kaunieciams.lt

KTU mokslininko knyga pateko į geriausiųjų pasaulyje sąrašą

0

Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto (KTU) profesoriaus Max von Zedtwitz kartu su bendrautoriais Andy Yunlong Zhu ir Dimitris G. Assimakopoulos parašyta knyga „Atsakingos produktų inovacijos: pirmiausia saugumas“ pateko į geriausiųjų naujų knygų apie inovacijas sąrašą.

Sąrašą, atsižvelgiant į viešus paminėjimus, visuomenės nuomonę, rekomendacijas bei įvertinimus, kasmet sudaro pirmaujanti pasaulyje neinternetinių knygų rekomendacijų svetainė „BookAuthority“, padedanti rasti geriausias knygas įvairiomis temomis.

Prof. Max von Zedtwitz ir bendraautorių knygoje analizuojami ryšiai tarp produktų saugos strategijos ir kultūros, tuo pat metu vykstančios inžinerijos, naujų produktų kūrimo (NPD) procesų ir gaminio saugos efektyvumo.

geriausios knygos apie inovacijas, KTU mokslininko knyga pateko į geriausiųjų pasaulyje sąrašą, Kaunieciams.lt„Patekti į šį sąrašą buvo netikėta garbė. Pasiekimas, kurio niekas negali planuoti. Tikiu, kad tai parodo kaip atsakingos vadybos ir inovacijų, kaip priemonių strateginės plėtros tikslams pasiekti, temos tampa vis labiau integruotos. Mūsų knyga pasirodė tinkamu metu“, – sako prof. Max von Zedtwitz.

Tai jau ne pirmas tarptautinis šio KTU profesoriaus darbo įvertinimas. Prieš metus mokslininko publikacija apie inovacijas Kinijoje sulaukė itin didelio susidomėjimo ir tapo pagrindiniu vieno iš 50-ies geriausių pasaulio žurnalų straipsniu.

Prof. Max von Zedtwitz taip pat yra vienas iš 6-osios Tarptautinio verslo akademijos Centrinės ir Rytų Europos skyriaus konferencijos „International Business in the Dynamic Environment: Changes in Digitalization, Innovation and Entrepreneurship” pranešėjų. Konferencija rugsėjo 25-27 d. vyksta KTU Santakos slėnyje.

Kauno technologijos universiteto informacija. 

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie