SportasKTU badmintono atstovai iškovojo medalius

Sausio 14 d. Sabonio krepšinio centro sporto salėje vyko JSO Nr. 1 badmintono turnyras, kuriame dalyvavo žaidėjai iš Švedijos ir Baltarusijos. Turnyre startavo ir KTU badmintono rinktinės nariai. Geriausiai sekėsi Lukui Litvinui (MGTMM), kuris vyrų dvejete, žaisdamas poroje su kauniečiu Marku Šames, iškovojo pirmąją vietą. Ieva Sendžikaitė mišriame dvejete, žaisdama su M. Šames, tapo trečia, ir moterų dvejete, žaisdama poroje su kauniete Daniele Švelnyte, liko šešta. Noor Basheer (IFU) poroje žaisdamas su Gobinath Siva (MD)...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 16 sausio

Sausio 14 d. Sabonio krepšinio centro sporto salėje vyko JSO Nr. 1 badmintono turnyras, kuriame dalyvavo žaidėjai iš Švedijos ir Baltarusijos. Turnyre startavo ir KTU badmintono rinktinės nariai.

Geriausiai sekėsi Lukui Litvinui (MGTMM), kuris vyrų dvejete, žaisdamas poroje su kauniečiu Marku Šames, iškovojo pirmąją vietą.

Ieva Sendžikaitė mišriame dvejete, žaisdama su M. Šames, tapo trečia, ir moterų dvejete, žaisdama poroje su kauniete Daniele Švelnyte, liko šešta.

Noor Basheer (IFU) poroje žaisdamas su Gobinath Siva (MD) užėmė 9 vietą, o Juozas Adomaitis (TBC) žaisdamas poroje su kauniečiu Robertu Poškumi užėmė 14 vietą.

Trenerė Rasa Šulnienė moterų dvejete, žaisdama poroje su Indre Petrulaitiene iš Kauno, liko trečia.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up