Naujienos

Kruviną sukrėtimą išgyvenę graikai „Žalgirį“ pasitinka kardinaliai pasikeitę

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dimitrio Diamantidžio era baigėsi. Atėnų „Panathinaikos“ Kauno „Žalgirį“ Eurolygos starte sutinka pasikeitęs. Dabar PAO turi du veidus. „Panathinaikos“ sirgaliai dar prieš keletą metų būtų pasišiaušę vien apie tai pagalvoję, bet dabar graikų veidas suformuotas daugiausia iš Ioannio Bourousio – buvusio principinio varžovo iš Pirėjo „Olympiakos“.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Gazzetta.gr žurnalistas Giannis Stavroulakis prieš „Žalgirio“ ir „Panathinaikos“ mūšį pasidalijo įžvalgomis apie situaciją Atėnuose. Panašu, kad ten PAO treneris Argiris Pedoulakis vis dar ieškojimuose – naujo komandos braižo be Dimitrio Diamantidžio ir ryšio su sudėtingo charakterio žaidėjais.

Dar nė neprasidėjus sezonui „Panathinaikos“ stovyklą sukrėtė skandalas. Iš Vitorijos į Atėnus persikėlęs Mike’as Jamesas treniruotėje susikivirčijo su A.Pedoulakiu ir išvarytas į rūbinę įsiutęs tėškė stiklinę. Smūgis buvo toks, kad M.Jamesas susipjaustė ranką ir dviem mėnesiams iškrito iš rikiuotės. „Panathinaikos“ bandė nuslėpti incidentą eiline „rankos trauma treniruotėje“, bet yla išlindo iš maišo, kai M.Jamesas atsiprašinėjo PAO gerbėjų socialiniame tinkle. Šis incidentas iliustravo A.Pedoulakio Atėnuose laukiančius iššūkius. Treneris atsinaujinusioje „Panathinaikos“ sudėtyje išvydo daug skirtingų ir sudėtingų charakterių. Didžiausias stratego iššūkis – juos suvaldyti. „Gyvenime sunku susitvarkyti su sunkiu charakteriu, bet čia mes tam, kad taptume komanda“, – po skandalo pareiškė A.Pedoulakis. G.Stavroulakis pasakoja, kad sudėtinga ne tik su M.Jamesu, bet ir tuo pačiu Ioanniu Bourousiu ar Nikos Pappu. 26-erių 195 cm ūgio gynėjas, žurnalisto teigimu, jau trejus metus dėl konflikto su Fotsiu Katsikariu nežaidžia Graikijos rinktinėje.

„Smarkiai pasikeitė „Panathinaikos“ žaidimo filosofija. Dimitris Diamantidis buvo žaidimo du prieš du profesorius. Tai buvo žmogus, kurio rankose buvo kamuolys paskutinėmis minutėmis. Lyderis, kuris nepriimdavo nelogiškų sprendimų. Bet jis O.A.K.A. arenoje nebegyvena, – pasakoja G.Stavroulakis. – Dabar „Panathinaikos“ daugiau remiasi deriniu du prieš du, kai aukštaūgis ne veržiasi krepšio link, bet atsitraukęs atakuoja iš vidutinio nuotolio.

Papuošalų verslo idėja Remigijui gimė prekiaujant dėvėtais drabužiais

Logiškas sprendimas, nes veržtis krepšio link pajėgesnis tik Jamesas Gistas, o gynėjai Mike’as Jamesas, Nikos Pappas ir Jamesas Feldeine’as geriau meta, nei skaito žaidimą. Praėjusį sezoną Željko Obradovičius pasakė, kad Ioannis Bourousis yra vienas iš geriausių kamuolio įžaidėjų Eurolygoje. Ir jis teisus. Bourousis yra vienas iš nedaugelio aukštaūgių, kurie gali ne tik pelnyti taškus bet ir kurti progas komandos draugams. „Panathinaikos“ šį sezoną turi daug individualiai stiprių žaidėjų, kaip Nicką Calathesą, tą patį Pappą ir Jamesą, kai šis sveikas. Be to, PAO turi ilgą atsarginių suolą. Skaitykite daugiau: www.15min.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos