Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmaiLaisvalaikisKPPA rūmai kviečia į nemokamą paskaitą

Kauno prekybos, pramonės ir matų rūmų partneris ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia vadovus į nemokamą atvirą paskaitą su Kozminskio ir Varšuvos universitetų profesoriumi Krzysztof Obłój. „Sėkminga ateities strategija reikalauja įmonės praeities valdymo ir performavimo. Praeitis nuolat persekioja įmones ir jų vadovus, skatindama inerciją, klaidingą realybės suvokimą, versdama priimti neteisingus sprendimus. Jos neįvertinimas smukdo įmones, veda jas nesėkmių link. Praeities suvaldymas – pats sudėtingiausias strateginis iššūkis“, – teigia prof. dr. Krzysztof Obłój. Būtent apie praeitį...
Avatar Gabrielė Lukšytė2019 rugpjūčio 161 min

Kauno prekybos, pramonės ir matų rūmų partneris ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia vadovus į nemokamą atvirą paskaitą su Kozminskio ir Varšuvos universitetų profesoriumi Krzysztof Obłój.

„Sėkminga ateities strategija reikalauja įmonės praeities valdymo ir performavimo. Praeitis nuolat persekioja įmones ir jų vadovus, skatindama inerciją, klaidingą realybės suvokimą, versdama priimti neteisingus sprendimus. Jos neįvertinimas smukdo įmones, veda jas nesėkmių link. Praeities suvaldymas – pats sudėtingiausias strateginis iššūkis“, – teigia prof. dr. Krzysztof Obłój.

Būtent apie praeitį formuojančią įmonės strategiją, jos suvaldymą ir pasitelkimą sėkmingai įmonės ateičiai bei kitus strateginius iššūkius prof. dr. Krzysztof Obłój kalbės atviroje paskaitoje vadovams rugsėjo 26 d.

Renginys yra nemokamas, tačiau būtina REGISTRACIJA.

Registracija vyksta iki rugsėjo 25 dienos.

chamber.lt inf.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie