Connect with us

Greitos naujienos

Koronavirusas patvirtintas P. Mažylio gimdymo namų darbuotojai

Paskelbta

Liepos 30 d. paaiškėjo, kad vienos P. Mažylio gimdymo namų operacinės slaugytojos COVID-19 testas yra teigiamas.

Kaip komentavo VšĮ Kauno klinikinės ligoninės komunikacijos specialistas Saulius Tvirbutas, darbuotojai testas atliktas vykdant epidemiologinį tyrimą dėl galimo kontakto ne darbo metu su kitu susirgusiu asmeniu už įstaigos ribų – slaugytoja dalyvavo savaitgalio ekskursijoje, kurioje, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir sergantis COVID-19 asmuo.

„Laikinai iš dalies apribojame įstaigos veiklą. Šiuo metu atliekami visų darbuotojų ir pacienčių testavimai. Įstaigoje yra 15 pacienčių. Situaciją kontroliuoja ir pacienčių saugumu rūpinasi Kauno klinikinės ligoninės infekcijų kontrolės specialistai“, – teigė S. Tvirbutas.

Artimiausiai su darbuotoja kontaktavę asmenys bus išleisti stebėjimui į saviizoliaciją.

Skaityti toliau

Greitos naujienos

Vėl bus privaloma dėvėti kaukes

Paskelbta

Trečiadienį Vyriausybė pritarė privalomam kaukių dėvėjimui viešose vietose. Kaukės bus privalomos uždarose patalpose – prekybos centruose, viešajame transporte ir kitose masinio susibūrimo vietose. Ministrų kabinetui šį pasiūlymą buvo pateikęs COVID-19 valdymo komitetas, reaguojant į vis blogėjančią epidemiologinę situaciją.

Vyriausybės sprendimu, kaukės vėl taps privalomos nuo šio šeštadienio – rugpjūčio 1 dienos. Kaip teigė teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, šiuo metu pavaduojantis atostogaujantį sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą, prastėjant situacijai tiek mūsų šalyje, tiek ir visame pasaulyje, norint apsaugoti ekonomiką, o žmones nuo viruso, nuspręsta neriboti verslų veiklos, tačiau grąžinti kaukių dėvėjimą.

Sprendimas kaukes vėl padaryti privalomomis nuo kito mėnesio pradžios priimtas tam, kad tiek patys gyventojai, tiek verslai turėtų pakankamai laiko pasiruošti. Tačiau nors kaukės taps privalomos tik nuo rugpjūčio 1-osios, gyventojams rekomenduojama jas dėvėti jau dabar.

Taip pat priduriama, kad maitinimo įstaigose bei sporto ir kultūros renginiuose kaukės nebus būtinos.

 

Skaityti toliau

Greitos naujienos

Siūloma reguliuoti komunalinių atliekų tvarkymo kainą

Paskelbta

Šiandien Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos parengtoms Atliekų tvarkymo įstatymo pataisoms, kuriomis siekiama sukurti veiksmingesnę komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų apmokestinimo sistemą .
Skaityti toliau

Greitos naujienos

Turizmo sektoriaus skatinimo priemonių įgyvendinimas įgauna pagreitį

Paskelbta

Šiandien ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas laikinai einantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas Vyriausybėje pristatė turizmo sektoriaus skatinimo priemonių pažangą ir kokie veiksmai planuojami siekiant skatinti sektoriaus atsigavimą.
Skaityti toliau

Skaitomiausi