Mokslas

Konkursas moksleiviams „Sukurk „Vaikų universiteto“ herojų!“

0

KTU „Vaikų universitetas” – tai projektas 5-8 kl. moksleiviams, kuriuo siekiama vykdyti šviečiamąją veiklą, populiarinti mokslą ir technologijas, supažindinti vaikus su mokslo naujovėmis, kaip veikia Universitetas ir kokios galimybės atsiveria po studijų KTU. Projekto startas – 2021 m. spalis.

Konkurso tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, kuriant projekto KTU „Vaikų universitetas“ herojų, ir įtraukti juos į bendrakūrybos procesą.

Griebk teptuką ar pieštuką į rankas ir pirmyn! Įsijunk kompiuterį ir modeliuok! Imk popierių, žirkles ir klijus – lankstyk, karpyk, klijuok!

Moksleivis, sukūręs įdomiausią, unikaliausią darbą ir Facebook konkurso metu surinkęs daugiausiai „patinka“ paspaudimų bei sulaukęs daugiausiai darbų vertinimo komisijos balų, bus apdovanotas puikiu KTU partnerių įsteigtu prizu.

Konkurso laimėtojo sukurtas herojus papuoš KTU projekto „Vaikų universitetas“ dalyviams skirtą atributikos liniją – marškinėlius, bloknotus ir kita.

Konkursas vyks 2021 m. kovo 22 d. – balandžio 26 d.

Estetinis plombavimas – odontologinė procedūra, leidžianti ir vėl plačiai šypsotis

Dalyvių darbų nuotraukų lauksime el. paštu vaikuuniversitetas@ktu.lt iki balandžio 26 d.

Dalyvių amžius – 4-14 m., tad jei dalyvis dar neturi savo el. pašto paskyros, į pagalbą galima pasitelkti tėvelius ar mokytojus.

Konkurso sąlygos:

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Mokslas