MokslasMokymaiNemokate dirbti kompiuteriu? Kviečiame į nemokamus kompiuterinio raštingumo kursus!

Nemokate dirbti kompiuteriu? Vis dar pavydžiai žiūrite į anūkus ar vaikus naršančius internete? O gal su artimaisiais norėtumėte susisiekti internetu, nes jie gyvena toli nuo jūsų? O galbūt atsirado poreikis ne tik naudotis internetu, tačiau reikalui esant surašyti vieną kitą raštą valstybės institucijoms? Planavote lankyti kompiuterinio raštingumo kursus, bet atsisakėte jų dėl didlės kainos? Viskas įmanoma! Mokėti Jums nereikės! Be to, dar ir bendraminčių susirasite! Kauno miesto Vinco Kudirkos viešoji biblioteka maloniai kviečia į nemokamus...

Nemokate dirbti kompiuteriu? Vis dar pavydžiai žiūrite į anūkus ar vaikus naršančius internete? O gal su artimaisiais norėtumėte susisiekti internetu, nes jie gyvena toli nuo jūsų? O galbūt atsirado poreikis ne tik naudotis internetu, tačiau reikalui esant surašyti vieną kitą raštą valstybės institucijoms? Planavote lankyti kompiuterinio raštingumo kursus, bet atsisakėte jų dėl didlės kainos? Viskas įmanoma! Mokėti Jums nereikės! Be to, dar ir bendraminčių susirasite!

Kauno miesto Vinco Kudirkos viešoji biblioteka maloniai kviečia į nemokamus kompiuterinio raštingumo kursus pradedantiesiems „Išmokime dirbti kompiuteriu“ Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriuje, Laisvės al. 57. Tel. (8 37) 20 64 14.

Mokymo temos: programa Microsoft Word 2010, interneto samprata, paieška internete, elektroninės paslaugos. Taip pat teikiamas individualus nemokamas gyventojų konsultavimas elektroninių paslaugų naudojimo(si) klausimais.

Šaltinis: http://www.kaunas.mvb.lt

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up