Anksčiau ar vėliau namuose esantys elektronikos prietaisai ima nebeatlikti savo funkcijos. Ne išimtis čia ir kompiuteriai. Tiesa, jų dažnas naudojimas, galimi virusai ir kiti veiksniai kartais pažeidžia ne visą prietaisą, o tik kai kurias jo dalis. Tam, kad būtų galima sutaupyti ir su minimaliomis išlaidomis maksimaliai patobulinti savo įrenginį reikia visai nedaug. Kodėl verta įsigyti naudotą kompiuterį ar jo dalis pasakoja naudotų kompiuterių parduotuvės vadovas Mantas Jalinskas.

Didžiausias pliusas – kaina

Kartais prireikia tik nedidelės smulkmenos, o didžiuosiuose prekybos centruose net ir jos kaina gali viršyti lūkesčius. Tiesa, ką jau kalbėti apie svarbias funkcines kompiuterio dalis. Turbūt todėl ieškantys vienos ar kitos detalės vis dažniau užsuka į naudotų kompiuterių parduotuvę.

„Kaina kiekvienam pirkėjui yra labai svarbi. Visi nori nupirkti kuo pigiau ir gauti didžiausią įmanomą naudą. Todėl pastaruoju metu vis dažniau sulaukiam klientų, kurie ateina jau labai gerai žinodami, ko jiems reikia ir pasitikrinę kainas kitose vietose. Pas mus, žinoma, pigiau nei tose parduotuvėse, kur prekiaujama naujomis prekėmis, bet kokybė joms niekuo nenusileidžia.“ – pastebi Mantas Jalinskas.

Kokybės garantija

Jeigu prekybos cente dėl neveikiančio ar prastai veikiančio įrenginio galime kaltinti gamintoją, tai čia visi klausimai ir nusiskundimai keliauja būtent pardavėjui. Tam, kad pavyktų išvengti nemalonių situacijų, naudotų kompiuterių ar jų dalių prekeiviai tiek dėl savo klientų, tiek ir dėl verslo gerovės privalo užtikrinti parduodamų įrenginių kokybę.

« 1 5 »
« 1 11 »

„Visos mūsų parduotuvėje esančios prekės atkeliauja iš Vakarų Europos šalių, kur, kaip žinia, kokybė yra labai svarbus aspektas. Jos patikrintos ir puikiai veikiančios, nes jeigu būtų kitaip, tai patikėkite, tų prekių mūsų parduotuvėje tikrai nebūtų. Žinoma, jeigu pastebėsite neįprastą, mūsų parduotuvėje įsigytų, prekių veikimą, tai nedelsdami sugrįžkite ir mes pamėginsime kartu išspręsti susidariusią situaciją.“ – primena naudotų kompiuterių parduotuvės vadovas.

Norintys įsigyti atnaujintą ar naują kompiuterinę techniką savo namams bei įmonei, visuomet laukiami adresu Chemijos g. 2, Kaune prie PC „IKI Girstupis“ (antrame aukšte) arba devetikompiuteriai.lt. Susisiekti galite ir el. paštu info@dkk.lt arba tel. 8 640 60130.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
3 Komentarų
Naujausi
Seniausi Labiausiai balsuojami
Inline Feedbacks
View all comments
Zosè

“Funkcinės kompiuterio dalys” “neįprastas prekių veikimas” “maksimali įmanoma nauda” “susidariusi situacija” Atrodo, kad čia kalba kažkoks kosmonautas, o ne vadovas.

Mantas kompiuteristas

Nesutinku, kompiuteriu kokybe perkant nesvarbu kur (Vakaru EU ar LT) vienoda. Tos pacios gamybos linijos. Tuo labiau naujas nesiojamas kompiuteris su 2 metu garantija (nauja baterija, 0 val. darbo, neperkatintas, nesulietas – valytas ir pan.), kainuoja vos 240 €. Naudotas “geras” ~200. Bet jeigu jis atidirbes daugiau nei 10.000 val. o tokiu mazuma, dazniausiai buna 2 ar 3 kart tiek. Tai gero veikimo tiketis neverta (kibimai, strigimai). Mirsta pakankamai greitai deveti kompiuteriai. Po to skupus moka du kart. O nuvarytus arklius nusauna. Kalbu is ilgametes patirties naudotu kompiuteriu srityje. Zmones vis labiau perka naujus (niekas nenori moketi uz pastovius remontus… Read more »

gsm

Ne visai sutinku. Tranzistorinėje elektronikoje nebūna gaminių be broko, todėl visos mikroschemos yra arba dubliuojamos, arba gaminamos kaip lengvai išjungiami moduliai, negriaunant esminio funkcionalumo. Kai kurie elementai praeina kaip geri, nors aiškiai matosi, kad jie dirba ant 0/1 (pvz. 2V/4V) paklaidų ribos arba kad yra triukšmingi įtampos prasme, arba tiesiog per lėti (pražiopso taktus). Kuo mažiau tokių elementų yra gaminyje – tuo į aukštesnę rinką jis eina, ir tuo aukštesnė kainos marža jam užkeliama. Todėl ir egzistuoja rinkoje ne tik versijos 1.0, 2.0, 2.1…, bet ir 1.0l, 1.0w, 1.0a., 1.0e, 1.0pro. Gali būti funkcionalumas identiškas, bet trūkti WiFi, įdėta mažiau… Read more »