Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, NaujienosKompiuterinė technika, ryšiai, ITKompiuterinė technika: kodėl verta pirkti jau naudotą?

Anksčiau ar vėliau namuose esantys elektronikos prietaisai ima nebeatlikti savo funkcijos. Ne išimtis čia ir kompiuteriai. Tiesa, jų dažnas naudojimas, galimi virusai ir kiti veiksniai kartais pažeidžia ne visą prietaisą, o tik kai kurias jo dalis. Tam, kad būtų galima sutaupyti ir su minimaliomis išlaidomis maksimaliai patobulinti savo įrenginį reikia visai nedaug. Kodėl verta įsigyti naudotą kompiuterį ar jo dalis pasakoja naudotų kompiuterių parduotuvės vadovas Mantas Jalinskas. Didžiausias pliusas – kaina Kartais prireikia tik nedidelės...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 7 sausio

Anksčiau ar vėliau namuose esantys elektronikos prietaisai ima nebeatlikti savo funkcijos. Ne išimtis čia ir kompiuteriai. Tiesa, jų dažnas naudojimas, galimi virusai ir kiti veiksniai kartais pažeidžia ne visą prietaisą, o tik kai kurias jo dalis. Tam, kad būtų galima sutaupyti ir su minimaliomis išlaidomis maksimaliai patobulinti savo įrenginį reikia visai nedaug. Kodėl verta įsigyti naudotą kompiuterį ar jo dalis pasakoja naudotų kompiuterių parduotuvės vadovas Mantas Jalinskas.

Didžiausias pliusas – kaina

Kartais prireikia tik nedidelės smulkmenos, o didžiuosiuose prekybos centruose net ir jos kaina gali viršyti lūkesčius. Tiesa, ką jau kalbėti apie svarbias funkcines kompiuterio dalis. Turbūt todėl ieškantys vienos ar kitos detalės vis dažniau užsuka į naudotų kompiuterių parduotuvę.

„Kaina kiekvienam pirkėjui yra labai svarbi. Visi nori nupirkti kuo pigiau ir gauti didžiausią įmanomą naudą. Todėl pastaruoju metu vis dažniau sulaukiam klientų, kurie ateina jau labai gerai žinodami, ko jiems reikia ir pasitikrinę kainas kitose vietose. Pas mus, žinoma, pigiau nei tose parduotuvėse, kur prekiaujama naujomis prekėmis, bet kokybė joms niekuo nenusileidžia.“ – pastebi Mantas Jalinskas.

Kokybės garantija

Jeigu prekybos cente dėl neveikiančio ar prastai veikiančio įrenginio galime kaltinti gamintoją, tai čia visi klausimai ir nusiskundimai keliauja būtent pardavėjui. Tam, kad pavyktų išvengti nemalonių situacijų, naudotų kompiuterių ar jų dalių prekeiviai tiek dėl savo klientų, tiek ir dėl verslo gerovės privalo užtikrinti parduodamų įrenginių kokybę.

„Visos mūsų parduotuvėje esančios prekės atkeliauja iš Vakarų Europos šalių, kur, kaip žinia, kokybė yra labai svarbus aspektas. Jos patikrintos ir puikiai veikiančios, nes jeigu būtų kitaip, tai patikėkite, tų prekių mūsų parduotuvėje tikrai nebūtų. Žinoma, jeigu pastebėsite neįprastą, mūsų parduotuvėje įsigytų, prekių veikimą, tai nedelsdami sugrįžkite ir mes pamėginsime kartu išspręsti susidariusią situaciją.“ – primena naudotų kompiuterių parduotuvės vadovas.

Norintys įsigyti atnaujintą ar naują kompiuterinę techniką savo namams bei įmonei, visuomet laukiami adresu Chemijos g. 2 Kaune prie PC „IKI Girstupis“ (antrame aukšte) arba www.devetikompiuteriai.lt. Susisiekti galite ir el. paštu info@dkk.lt arba tel. 8 640 60130.

Užsakomasis reklaminis straipsnis

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up