Sportas

Komandą papildė Lietuvos U-21 rinktinės futbolininkas

0

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ klubo gretas prieš artėjančias Pirmos lygos TOP-8 kovas sustiprino dvidešimtmetis saugas Nauris Petkevičius.

Gimęs ir augęs Kauno rajone esančiame Babtų miestelyje N. Petkevičius futbolo paslapčių mokėsi Kaune pas buvusį mėlynai baltų klubo trenerį Vytautą Masaitį. Vyrų futbolo skonio futbolininkas paragavo Kauno FC „Stumbras“ komandoje, kur 2016 metų vasarą spėjo sužaisti savo debiutines rungtynes šio klubo startinėje sudėtyje A lygos čempionate.

Iš viso Kauno klube N. Petkevičius praleido du sezonus ir A lygoje sužaidė 13 rungtynių. 2017 metų vasarą perspektyvų jauną futbolininką pastebėjo Prancūzijos aukščiausios lygos LOSC Lille klubas. Užsienio klubas išpirko Naurio kontraktą iš „Stumbro“ klubo ir žaidėjas išvyko tęsti savo karjerą į Prancūziją.

Šiaurės Prancūzijos mieste N. Petkevičius praleido daugiau nei 2 sezonus ir sužaidė 30 rungtynių vilkėdamas šio klubo U-19 ir B komandų marškinėlius. Žaisdamas už jaunimo komandą N. Petkevičius pelnė 8 įvarčius.

„Turėjau galimybių tęsti karjerą užsienyję, bet viską sujaukė šiuo metu esantis virusas. Atsidūriau Kauno komandoje, bandysiu viską įrodyti iš naujo ir klubui padėti siekti tik aukščiausių tikslų.

„FC Hegelmann Litauen“ komanda stebėjau jau nuo pernai metų sezono. Kai pamačiau kokiais futbolininkais ekipa pasipildė šiemet, tai nei kiek neabejojau, jog jie mes rimtą iššūkį lygos lyderiams „Džiugui“, „Vilniaus Vyčiui“ ir „Jonavai“. Komandos žaidėjai „superiniai“, individualiai kai kurie yra itin stiprūs, o kas man pačiam yra svarbiausia, komandoje yra draugiška atmosfera, jokių pykčių“, – pirmojo interviu metu kalbėjo N. Petkevičius.

FC „Hegelmann Litauen“ naujokas komandoje galės debiutuoti jau šį antradienį Vilniuje. Ten kauniečiai žais pirmąsias TOP-8 etapo rungtynes prieš „Vilniaus Vytį“.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sportas