VerslasKokybiškos pakavimo medžiagos – Jūsų saugaus siuntinio garantas

Pakavimo medžiagos reikalingos ne vien tam, kad gaminys patraukliau atrodytų, svarbiausia jų paskirtis – apsaugoti supakuotą daiktą nuo išorinio aplinkos poveikio, ir kad jis nebūtų pažeistas transportuojant. Tad jei planuojate pakuoti siuntinį, dovaną ar prekes sandėliavimui, transportavimui, būtinai pasirūpinkite estetiniu vaizdu bei pakuojamų daiktų apsauga. Pakavimo medžiagos yra būtent tos priemonės, kurios padeda užtikrinti šiuos aspektus. UAB „Tesuma“ asortimente rasite daug pakavimo medžiagų, kurios idealiai tiks bet kokio dydžio siuntai supakuoti,  taip užtikrinant estetinę išvaizdą ir saugumą kelionės metu. Taip pat pakuotė gali tapti puikia Jūsų gaminio reklama. Šiam tikslui naudojamos juostos su Jūsų įmonę atspindinčiais užrašais.

Tik gerai žinant gaminio savybes, galima pritaikyti atitinkamas pakavimo medžiagas. Labai svarbu atsižvelgti į tai, kokiu būdu bus transportuojamas krovinys – ar jį reikės perkrauti, kiek laiko teks saugoti ir t.t. Tik šitaip, išsiaiškinant visas aplinkybes, galima užtikrinti siunčiamo produkto kokybę, kadangi kiekviena pakavimo medžiaga turi savo privalumus ir trūkumus. Todėl jei patys nežinote, kokia pakavimo medžiaga geriausiai tiktų Jūsų produkcijai supakuoti, turėtumėte kreiptis į šį darbą išmanančius specialistus.

Kaip kokybiškai supakuoti siuntinį ir nepaklysti pakavimo medžiagų įvairovėje?

Jei ruošiatės siųsti siuntinį, ar ketinate į kitą miestą transportuoti savo prekes, UAB „Tesuma“ rasite įvairiausių, kaip tik Jums pritaikytų pakavimo medžiagų. Galėsite išsirinkti pakavimo dėžę, lipnią juostą, pakavimo maišelius, lipnius vokus ir t.t..

Tinkamai supakuoti transportuojamą daiktą yra labai svarbu. Šiam tikslui reikalingos tam tikros pakavimo medžiagos, kurios užtikrina siunčiamo daikto saugumą. Pakuodami atkreipkite dėmesį į šias svarbias detales:

  • pakavimo dėžė turi būti standi, tvirtos formos;
  • daiktas turi būti supakuotas sandariai – jei yra įplyšimų, juos būtina užklijuoti;
  • siunčiamoje dėžėje negali būti tuščių ertmių – jas būtina užpildyti;
  • atviras siuntos dalis reikia užklijuoti lipnia juosta;
  • gabenant trapius, dūžtančius daiktus, reikėtų naudoti burbulinę plėvelę – ja apvynioti daiktą ir užklijuoti lipnia juosta;
  • jei dėžėje gabenamas ne vienas daiktas, rekomenduojama kiekvieną atskirai apvynioti plėvele – geriausia keliais sluoksniais – ir įdėti į pakavimo maišelį;
  • pervežant lengvus daiktus naudojami oro maišeliai, kurie leidžia išlaikyti daiktus vienoje vietoje;
  • birius produktus patariama pirmiausia sudėti į plastikinius užspaudžiamus maišelius, kad dėžėje neišbyrėtų;
  • o norintiems prie siuntinio pridėti sąskaitą, pravers lipnūs vokai.

Tokiu būdu supakuoti siuntiniai transportuojami saugiai. Todėl nereikia bijoti, kad turinys bus pažeistas. UAB „Tesuma“ Jums gali pasiūlyti efektyviausius pakuotės sprendimus, atitinkančius Jūsų poreikius bei reikalavimus. Įmonėje dirbantys specialistai sukaupę didelę patirtį pakavimo srityje. Todėl, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, jie suteiks reikiamas konsultacijas bei patikimos informacijos kaip teisingai ir ekonomiškai supakuoti, paženklinti ir paruošti prekes ar produktus transportavimui.

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up