Naujienos

Kokios priemonės reikalingos norint atlikti profesionalų pedikiūrą?

0

Estetiškos, sveikos ir tvarkingos pėdos  kiekvienai moteriai yra ne mažiau svarbu nei skoningas makiažas ar nepriekaištingai sušukuoti plaukai. Profesionaliai atliktas pedikiūras suteikia pasitikėjimo savimi, leidžia džiaugtis išpuoselėtomis pėdomis, o kartais net padeda išspręsti su jomis susijusias problemas. Be to, kai kurios pedikiūro procedūros ir jų metu naudojamos priemonės atpalaiduojančiai veikia visą organizmą ir yra puikus būdas pajusti atgaivą po sunkios darbo dienos. Kaip ir kitoms procedūroms, pedikiūrui atlikti taip pat reikalingos tinkamos priemonės bei kai kurie aparatai, kurie priklauso nuo atliekamo pedikiūro rūšies.

Aparatinis pedikiūras

Šio pedikiūro metu kojos nemirkomos vonelėje, o kojų oda suminkštinama naudojant specialias priemones. Šiam tikslui gali būti naudojami kojų odą minkštinantys kremai ar putos, specialiai nuospaudų šalinimo pasiruošimui skirtos priemonės. Suminkštėjusios odos bei nagų odelių šalinimui naudojamos pedikiūro frezos. Ant aparato galvutės dedami keičiami antgaliai, kurie besisukdami švelniai pašalina suragėjusią odą bei leidžia formuoti nagus. Profesionaliam pedikiūrui atlikti rekomenduojama rinktis tik kokybišką frezos aparatą su volframo karbido antgaliais. Jie pakankamai aštrūs, ilgaamžiai, patvarūs ir procedūros metu nepažeidžia nago.

Šlapias pedikiūras

Šlapias arba kitaip, klasikinis pedikiūras yra seniausiai praktikuojama pedikiūro rūšis. Jo metu kojos mirkomos vonelėje su specialiomis priemonėmis. Dažniausiai naudojamos druskos kojų vonelėms, kurios turi gaivinamąjį, raminamąjį, odą minkštinamąjį poveikį. Renkantis šias priemones svarbu atkreipti dėmesį į sudėtį. Kokybiški produktai visada bus praturtinti tokiais ingredientais kaip kolagenas, taukmedžio sviestas, pantenolis ir pan. Kojų mirkymas ne tik paruošia odą pedikiūro procedūrai, bet ir teigiamai veikia kojų kraujotaką bei suteikia atsipalaidavimo jausmą visam organizmui. Negyvų odos ląstelių pašalinimas atliekamas taip pat naudojant frezą arba pedikiūrui skirtus peiliukus. Po klasikinio pedikiūro procedūros dažniausiai atliekamas pėdų pilingas (šveitimas), kuris skatina epidermio regeneraciją. Pilingo metu rekomenduojama naudoti rūgštinį kojų šveitiklį tam, kad efektas būtų stipresnis.

Medicininis pedikiūras

Norintiems išspręsti kojų odos ar kojų nagų problemas atliekamas medicininis pedikiūras. Dažniausiai šio pedikiūro metu išsprendžiami tokie klausimai kaip įaugę nagai, nuospaudos, karpos ar trūkinėjanti kojų oda. Kadangi medicininis pedikiūras skirtas probleminei odai, jo metu naudojamos ne automatinės nagų frezos, bet rankiniai pedikiūro įrankiai – žirklutės, nagų dildės, odos atstūmėjai bei specialiai medicininiam pedikiūrui skirtos priemonės.

Pedikiūras su podo diskais

Šio sparčiai populiarėjančio pedikiūro eiga tokia pati kaip aparatinio pedikiūro procedūra, tačiau freza naudojama ne su standartiniais antgaliais, o su besisukančiais podo diskais, ant kurių klijuojami vienkartiniai odą šveičiantys lapeliai. Antgalių ir lapelių skersmuo pasirenkamas nuo 10 mm iki 25 mm, priklausomai nuo norimo šveisti odos ploto ir vietos. Podo diskų lapeliai taip pat skirstomi pagal grubumą (gritus), kurių tinkamiausia rūšis pasirenkama  atsižvelgiant į odos bei nagų savybes . Pedikiūras su podo diskais yra žymiai greitesnis ir reikalaujantis mažiau meistrės pastangų nei pedikiūras naudojant standartinius frezos antgalius.

Jei ketinate išmokti daryti pedikiūrą ne savo malonumui, bet planuojate teikti šių procedūrų paslaugas, jums nepakaks įsigyti tik tam skirtus aparatus ir profesionalias priemones. Įrengiant pedikiūro kabinetą pagrindiniai baldai yra pedikiūro kėdė, pakojis, vežimėlis priemonėms susidėti. Įsigyjant šiuos baldus nerekomenduojama taupyti. Profesionalams skirti baldai turi papildomų funkcijų, tokių kaip aukščio reguliavimas, žymiai lengviau valosi. Dažnai pedikiūro kabinetams pasirenkami jau sukomplektuoti baldai,  pavyzdžiui, sulankstoma pedikiūro kėdė kartu su kojos atrama yra puikus sprendimas nedideliems pedikiūro kabinetams. Be to, kokybiški baldai užtikrina ne tik patogų darbą  meistrei, bet ir komforto jausmą klientėms.

 

https://beinitas.lt/

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos