Sveikata

Kokias sveikatos problemas gali atskleisti jūsų rankos? Sužinokite!

0

Visiems puikiai žinoma, kad žiūrint į žmogaus delną įmanoma pamatyti jo ateitį. Tai skamba gana fantastiškai, tačiau moksliniu požiūriu šis teiginys nenutolęs nuo tiesos. Ir esmė čia ne magija, o tai, kad jūsų rankos gali daug pasakyti apie jūsų sveikatą. Įvairūs simptomai ant rankų gali nurodyti skirtingas ligas. 

1. Jei rankos dilgčioja ar nutirpsta, tai gali būti netaisyklingos laikysenos miego metu požymis arba sunkių ligų, pavyzdžiui, anemijos, sindromas. Būtina pasikonsultuoti su gydytoju, jei šis jausmas jus kankina kelias dienas.

2. Jei jūsų nagų plokštelės padidėja ir suapvalėja, tai gali būti širdies ligų ar kai kurių vėžio rūšių, simptomas. Tokio simptomo jokiu būdu negalima ignoruoti.

3. Rankų silpnumas gali reikšti širdies ir kraujagyslių ligų buvimą.

4. Jei vienas iš jūsų pirštų kartais lenkiasi ar tiesinasi, tai gali būti sausgyslių uždegimo požymis. Dažniausiai ši problema kyla žmonėms, sergantiems artritu, skydliaukės ligomis ar diabetu.

5. Bėrimas, pūslelės ant rankų gali būti alergijos požymis.

6. Raudonos dėmelės ant rankų gali būti psoriazės požymis. Šios ligos simptomai taip pat yra nagų formos pasikeitimas ir geltonas atspalvis po jais.

7. Jei jūsų pirštai kartais pasidaro balti, mėlyni arba raudoni, tai gali būti Reino ligos požymis. Dažniausiai taip atsitinka, kai sergantis žmogus yra labai nervingas.

8. Rankų drebulys gali būti neurologinės ligos požymis. Sergant Parkinsono liga dažnai viena iš rankų dreba.

9. Jei pastebite purpurinius iškilimus ant pirštų, tai yra vadinamieji Oslerio mazgai. Jie yra širdies vožtuvų bakterinės infekcijos simptomas.

10. Jei jūsų bevardis pirštas yra ilgesnis nei smilius, tai gali reikšti testosterono perteklių organizme.

11. Jei pirštų ir rankų oda lupasi, tai gali būti B grupės vitaminų (niacino ir biotino) trūkumo požymis. Į savo racioną pridėkite maisto produktų, kuriuose gausu vitamino B, pavyzdžiui, žemės riešutų ir grybų, avokadų.

12. Tamsūs dryžiai ant nagų gali įspėti apie ankstyvą nagų melanomos stadiją. Dėl ​​kenksmingo saulės poveikio gali atsirasti rudi taškai ir dėmės ant rankų.

Jokiu būdu neignoruokite nė vieno iš aukščiau išvardytų simptomų, būtinai kreipkitės į gydytoją. Rūpinkitės savo sveikata!

zinoti.lt informacija

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sveikata