Naujienos

Kokį oro kondicionavimo būdą pasirinkti, kad vėliau nereikėtų nusivilti?

0

Nors kaitri vasara jau liko tik kaip atsiminimas, tačiau liepos mėnuo, kuris vargino rekordiniais karščiais, turėtų būti gera pamoka. Ruoštis kitai vasarai reikia jau šiandien, kadangi pasibaigus sezonui dažniausiai būstų vėsinimo įrangos kainuoja pigiau, o ir meistrus išsikviesti tampa kur kas paprasčiau.

Kadangi rinkoje yra labai daug skirtingų oro kondicionavimo būdų – kalbamės su specialistu, kuris suteiks jums bazinę info.

Žmogaus poreikiai

Pradėjus ieškoti labiausiai tinkamos sistemos pirmiausia kuo daugiau dėmesio reikia skirti poreikiams bei būstui, kuris bus vėsinamas.

Nepamirškite, kad oro kondicionieriai gali ne tik vėsinti namus, tačiau taip pat ir juos šildyti. Daugeliui žmonių tai labai patinka, kadangi įranga bus naudojama visus metus. Tokie įrenginiai gali būti ne tik papildoma, bet ir pagrindine namų apšildymo sistema. Tuo tarpu vasaromis – kita funkcija, tad naudojama visus metus“,- pasakoja specialistas.

Galiausiai, kinta ne tik žmogaus poreikiai, tačiau ir būsto galimybės. Juk svarbiausia derinti prie jo ir tuo pačiu, kad įranga būtų kuo efektyvesnė. Štai todėl dažniausiai vertinamas būsto plotas su įrangos galingumu“,- priduria.

Pigūs, tačiau nekokybiški gaminiai

Renkantis oro kondicionierius pirmiausia reikia rasti patikimą prekybos vietą, kurioje bus siūloma tikrai gera kokybė. Tai svarbiausias žingsnis, kuris garantuos, jog rasite tai, ko Jums reikia. „Kai kurie bandydami sutaupyti perka iš pardavėjų, kurie siūlo gaminius nelegaliai. Dažnai neteikia garantijų, net negali tiksliai pasakyti – iš kur jie. Tai yra ryškus ženklas, kad įranga veiks ne tik ne taip, kaip jums reikia, tačiau dažnai ir kur kas greičiau suges“,- pasakoja specialistas.

Žinoma, ne visada nežinomi prekiniai vardai yra blogi. Galima rasti ir rinkoje dar nepripažintų, kurie gali garantuoti tobulą mikroklimatą. Tik tokiu atveju reikia daugiau dėmesio skirti kitų žmonių patirtims, skaityti, domėtis ir tik kaip randate labai daug gerų nuomonių – išbandyti.

Visgi, taupantys laiką turėtų riktis įrangas, kurios vadinamos tobulo mikroklimato kūrėjais. Tokių prekinių vardų yra ne vienas.

Temperatūros reguliavimo funkcija

Kad ir kokia įranga bus pasirenkama, svarbiausia, kad ji turėtų platų temperatūros reguliavimo diapazoną. Vėsinimo metu svarbu, kad būtų pasiekta ne kuo mažesnė temperatūra patalpoje, tačiau kad ji atitiktų organizmo poreikius ir pavyktų išvengti peršalimo.

Daugelis žmonių įsigiję oro kondicionierius labai džiaugiasi, kad pagaliau kaitrus oras namuose virto gaiva. Dėl to nusistato labai žemą temperatūrą. Štai tada ir prasideda gerklės skausmai, kurių galima išvengti. Rekomenduojama oro temperatūra namuose turėtų būti kažkur 5 laipsniais žemesnė nei oro temperatūra lauke. Ne jutiminė, o reali oro“,- pasakoja ekspertas.

Vėsinimui – pravertas langas….

Atsakant į temos klausimą – oro kondicionieriai vienareikšmiškai yra geriausia įranga, kuri gali padėti Jums puikiai jaustis visus metus. Pravertas langas, kuris vis dar kai kuriems atrodo geriausia būsto vėsinimo galimybe – blogas. Ne tik dėl to, kad į patalpas patenka kaitrus oras, tačiau labiau dėl to, kad kartu su juo kambariuose bus CO2 bei kitų kietųjų dalelių, kurios apkrauna Jūsų kvėpavimo takus ir dažnai sukelia galvos skausmus, mieguistumą. Tuomet kaitrios dienos bei naktys tampa dar nemalonesnės. Džiugu, kad galima to išvengti. Jei klientai neturi galimybės sumontuoti įrenginio, tai visada siūlome rinktis mobilų oro kondicionierių: https://www.specdarbai.lt/produkto-kategorija/mobilus-kondicionieriai/

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos