Gyvenimo būdasKodėl šaldytuvas nustojo šaldyti? Meistro patarimai

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 21 gegužės
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Sugedęs šaldytuvas labai apsunkina kasdienybę, tad pamačius, kad buitinė technika neveikia taip kokybiškai, kaip iki tol – skubiai kreipkitės meistrus, kol gedimai dar yra maži ir juos pašalinti galima greitai ir paprastai.

Kodėl šaldytuvas nešaldo? Gali būti labai daug skirtingų priežasčių. Salvata meistrai nurodo dažniausius. Galbūt tai padės Jums ne tik išvengti gedimų, tačiau ir apie juos sužinojus –  paskatins greičiau kreiptis į meistrus. Susisiekite su Salvata šiandien, jeigu reikalingas šaldytuvų remontas!

Kodėl nešaldo šaldytuvas?

Mūsų meistrai akcentuoja, kad nešaldymo priežasčių gali būti labai daug. Jos gali būti labai smulkios arba labai didelės, tad bet kuriuo atveju meistro apžiūra yra būtina.

 1. Didelis kiekis ledo sankaupų šaldytuve dažniausiai trukdo įrangai veikti. Tačiau nepamirškite, kad perteklinis ledas – nėra normalu, tad reikia pašalinti ne tik jį, tačiau ir priežastį, kodėl jis atsirado.
 2. Netinkamą funkcionalumą lemia ir šaldytuvo kompresoriaus gedimai.
 3. Galimi vožtuvo gedimai.
 4. Netinkamai veikiantis variklis lemia ir nepakankamą šaldymo kokybę.
 5. Dažnas gedimas yra netinkamai užsidarančios šaldytuvo durys. Gali reikėti keisti tarpines, gumas, vyrius arba net visas duris.
 6. Galimas šaldymo reagento nutekėjimas, kuris reikalingas tinkamai šaldymo temperatūrai palaikyti.
 7. Netinkama šaldytuvo laikymo pozicija taip pat gali trukdyti optimalų šaldymą.
 8. Šaldytuvas gali būti „kiauras“, turėti mechaninių pažeidimų.
 9. Tikrinkite veikimo temperatūrą. Dažnai netinkamai rodančios indikacinės lemputės trukdo matyti – kokia reali temperatūra. Tokiu atveju reikalingas jų tvarkymas.
 10. Skysčio nuotekis gali „iššaukti“ netinkamą šaldymą.
 11. Šaldytuvas nešaldo ir tuomet, kai jo viduje yra per daug maisto.
 12. Kai maistas yra šiltas arba karštas.
 13. Dažni gedimai susiję su termostatu. Kai jie netinkamai veikia – šaldytuvui “nepavyksta pasiekti” reikalingos temperatūros.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Kaip sutvarkyti gedimus?

Nepriklausomai nuo gedimo – kreipkitės į meistrus, kadangi padaryti problemų dar daugiau nei jų yra šiuo metu – neturint patirties ir reikalingos įrangos – dar paprasčiau.

Mūsų meistrai dirba tam, kad Jūsų buitinė technika kasdien veiktų puikiai. Dažniausiai per 24 valandas randamas gedimas, taip pat greitai yra sutvarkomas, darbams suteikiama garantija.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x