NaujienosNekilnojamas turtasRekomenduojameKodėl NT įmonės vadovas dar ir interjero dizainą kuria?

Kaune įsikūrusios nekilnojamojo turto marketingo ir pardavimų įmonės „011“ vadovas Mantas Jaruševičius neretai nustebina savo klientus, kai paaiškėja, kad jis ne tik puikus naujų būstų pardavėjas, bet ir visai neprastas interjero dizaineris. Jau beveik dešimt metų nekilnojamojo turto versle besisukantis M. Jaruševičius yra sukūręs ne vieną savo parduoto būsto interjerą, taip pat dažnai konsultuoja šiais klausimais ir nekilnojamojo turto vystytojus. Kaip gi atsitiko, kad pardavimo meną įvaldęs bei finansiniuose ir teisiniuose dalykuose puikiai besigaudantis jaunas...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 sausio 8

Kaune įsikūrusios nekilnojamojo turto marketingo ir pardavimų įmonės „011“ vadovas Mantas Jaruševičius neretai nustebina savo klientus, kai paaiškėja, kad jis ne tik puikus naujų būstų pardavėjas, bet ir visai neprastas interjero dizaineris.

Jau beveik dešimt metų nekilnojamojo turto versle besisukantis M. Jaruševičius yra sukūręs ne vieną savo parduoto būsto interjerą, taip pat dažnai konsultuoja šiais klausimais ir nekilnojamojo turto vystytojus. Kaip gi atsitiko, kad pardavimo meną įvaldęs bei finansiniuose ir teisiniuose dalykuose puikiai besigaudantis jaunas vyras gerai jaučiasi ir pasaulyje, kur reikia turėti tam tikrą meno gyslelę?

Jūsų sukurti interjerai atrodo išties profesionaliai. Kaip jūs atsidūrėte nekilnojamojo turto pardavimų pasaulyje? Gal iki tol dirbote ar studijavote kokioje nors su dizainu ar menu susijusioje srityje?, – paklausėme M. Jaruševičiaus.

Ne, menininku nebuvau, studijavau verslo vadybą. Bet tas polinkis į dizainą neatėjo iš niekur. Man visada buvo įdomūs netradiciniai sprendiniai, o baigęs studijas dirbau reklamos srityje. Teko dirbti su reklamų maketais, filmavimais, fotosesijomis, organizuoti stilingus renginius, tad nuo stiliaus ir dizaino dalykų nebuvau labai nutolęs.

O nekilnojamo turto srityje atsidūriau visikškai atsitiktinai. Įsigijau butą, bet labai greitai supratau, kad jis netenkina mano lūkesčių. Nekilnojamojo turto vystytojas, iš kurio buvau įsigijęs būstą, davė suprasti, kad dabar jau mano reikalas ar sugebėsiu jį parduoti. Na, ir taip atsitiko, kad pardaviau ne tik saviškį, bet ir dar kelis greta buvusius daugiabučius. Po to buvo kiti namai, kiti projektai, kol viskas išaugo į nuosavą verslą.

O kaip atsitiko, kad sugalvojote išbandyti ir interjerų kūrimą?

Nekilnojamojo turto brokeris neretai vis dar įsivaizduojamas kaip apsukrus veikėjas, kurio pagrindinis tikslas – kuo greičiau ir kuo brangiau parduoti būstą bei pasiimti komisinius. Bet mes dirbame visai kitaip. Kadangi parduodame daugiausia naujus būstus, jau nuo pat naujo projekto užuomazgų dirbame su jo vystytoju. Išsakome savo pastabas, patariame, kaip padaryti projektus patrauklesnius klientams. Nes mes tiesiogiai bendraujame su pirkėjais ir matome, ko jiems iš tiesų reikia.

Taigi, kartais tenka ir su architektais namus pakoreguoti – pasiėmus planą ištrinti kokią nereikalingą pertvarą ar „prakirsti“ naują langą į teisingą pusę. O kai atsirado projektai su pilnai įrengtais būstais teko prisidėti ir prie interjerų kūrimo. Vėliau projektų vystytojai patikėjo ir pilnai sukurti keletą interjerų.

Kur sėmėtės įkvėpimo?

Interjero portalus ir geresnius žurnalus nuolat vartau. Tiesą sakant, panašiu metu rūpinausi savo namų interjero įrengimu, todėl domėjausi vyraujančiomis tendencijomis. Sunku nebuvo, juolab, kad buvo įdomu ir jaučiau malonumą tai darydamas.

Kokios dabar vyraujančios tendencijos interjero dizaino srityje?

Nesu toks srities specialistas, kad galėčiau įvardinti tendencijas, bet vis dar ant bangos pakankamai santūrus šiuolaikiškas skandinaviškas stilius, kuris patinka ir man asmeniškai. Tiesa, aš nevengiu pagyvinti interjero ryškesnių spalvų akcentais.

Svarbu, kad būtų patogi, fotogeniška ir detalėmis neperkrauta erdvė. Madingi nedidelio ploto būstai, tad aktualus vietą taupantis ir efektyviai ją išnaudojantis interjeras.

Vis daugiau žmonių dabar nori įsigyti pilnai įrengtą namą, kad nereikėtų patiems rūpintis ir gaišti daugybę laiko remontams, baldams ir taip toliau.

Tiesą sakant, dabar kai laikas vis brangesnis pirkėjai nori, kad būsto įsigijimui reikėtų jo skirti kuo mažiau, o visas procedūras patikėti profesionalams. Būtent tai mes ir darome, pasiūlydami labiausiai kliento poreikius atitinkančius variantus.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up