ĮmonėsKodėl nebedžiugina dovanojami daiktai?

Net 74% žmonių teigia per pastaruosius metus jautę tokį didelį stresą, kad jis jiems trukdė susikaupti, dirbti ar net bendrauti. Todėl šventiniu periodu norėdami pradžiuginti artimuosius, rinkite ne brangias ar madingas, bet naudingas ir laukiamas dovanas. Kaip tai padaryti? Štai keletas vertingų patarimų.  Artėjant bet kokiai šventei norime nustebinti artimuosius ir išrinkti jiems tobulą dovaną. Šiuolaikinio žmogaus buitis yra moderni ir aprūpinta, tad natūralu, kad išrinkti reikalingą daiktą, kurio artimasis dar neturėtų, tačiau labai norėtų,...
Donata Zabulionė Donata Zabulionė2019 17 gruodžio

Net 74% žmonių teigia per pastaruosius metus jautę tokį didelį stresą, kad jis jiems trukdė susikaupti, dirbti ar net bendrauti. Todėl šventiniu periodu norėdami pradžiuginti artimuosius, rinkite ne brangias ar madingas, bet naudingas ir laukiamas dovanas. Kaip tai padaryti? Štai keletas vertingų patarimų. 

Artėjant bet kokiai šventei norime nustebinti artimuosius ir išrinkti jiems tobulą dovaną. Šiuolaikinio žmogaus buitis yra moderni ir aprūpinta, tad natūralu, kad išrinkti reikalingą daiktą, kurio artimasis dar neturėtų, tačiau labai norėtų, darosi vis sunkiau. Todėl vis dažniau dovanojamos įvairios pramogos, patirtys, nebandytų ar jau pamėgtų paslaugų dovanų kuponai. Jie taip pat sutaupo ir laiko renkant dovanas, nes juos įsigyti galima internetu, bet kuriuo paros metu neišeinant iš namų. Tačiau kokiais kriterijais kliautis, kad parinktumėte teisingai? 

 

Svarbiausia – mažos detalės

Ieškodami tinkamo varianto, nepamirškite apsvarstyti, ar gavus dovanų kuponą bus patogu nuvykti į vietą, ar įstaigos darbo laikas patogus dovanos gavėjui. Pavyzdžiui, jei pavargusią mamą norite palepinti masažu ar kitu grožio ritualu, rinkitės tokį saloną, kuris dirbtų ir vakarais bei savaitgaliais. Taip užtikrinsite, kad neteks dovanos paleisti vėjais vien todėl, kad nepavyko prisiderinti prie įstaigos darbo laiko ar rasti auklės vaikams. Taip pat geriau rinktis tokį, kuris būtų strategiškai patogioje vietoje, o geriausiai – miesto centre. Tuomet po procedūrų būtų galima išeiti atsigerti kavos, papietauti ar susirasti dar vieną smagią veiklą. 

Jei tiksliai nežinote, ką žmogus mėgsta, rinkitės vietą, kuri siūlytų didelę paslaugų įvairovę. Tuomet, gavęs kuponą, asmuo pats galės spręsti, kuri paslauga, procedūra ar pramoga patinka labiausiai. Prieš nuspręsdami stenkitės kuo daugiau pagalvoti apie tą, kuriam dovana skirta. Prisiminkite jo pomėgius, hobius, buvusias patirtis, pasakotas istorijas. Jei sunku, galite pasiteirauti bendradarbių ar šeimos narių, jie gali pasidalinti vertingomis užuominomis ir patarimais! 

Santuokas gelbstintis pasirinkimas

Didelė dalis žmonių jaučiasi pervargę nuo skubėjimo, darbų gausos, streso, įtampos. Prasidėję šventiniai rūpesčiai dažnai tampa pykčio, konfliktų, nesantaikos priežastimi. Chroniškas nuovargis kenkia ne tik sveikatai, bet ir darbingumui, šeimos tarpusavio santykiams. Tad procedūros, padedančios atgaivinti kūną, atsipalaiduoti ir atgauti jėgas – tinkamiausia dovana bet kokio amžiaus, lyties ar profesijos žmonėms. 

Jau 15 metų kauniečių sveikatingumu besirūpinančio „Saulėja SPA“ direktorė Elena pasakoja, kad per tiek laiko matė daugybę lemtingų pokyčių – „Tikrai dažnai tenka matyti perdegusius, išsekusius žmones. Natūralu, kad bloga savijauta gadina nuotaiką. Tačiau pas mus dirbantys profesionalai sugeba rasti fizines streso priežastis ir padeda jas pašalinti. 

Puikiai pamenu vieną istoriją. Pas mus apsilankiusi moteris dirbo siuvėja ir ketino mesti darbą. Nes nuo specifinės darbo pozos kūnas buvo pertemptas, nuo užsakymų gausos ji jautėsi pervargusi. Į SPA atėjo norėdama atsipalaiduoti, užsimiršti nuo darbų. Tačiau jau po keletos procedūrų pavyko atpalaiduoti raumenis, sugrąžinti jėgas. Ji labai džiaugėsi pamiršusi skausmus ir galėdama toliau dirbti mylimą darbą! 

Kita ryškiai įsiminusi istorija – kiek kitokia. Atvyko vidutinio amžiaus, labai skeptiškai nusiteikęs vyriškis, dirbantis projektų vadovų. Teigė, kad atėjo prašomas žmonos. Mat dėl įtampos darbe, žmonos nuomone, jis tapo nesukalbamas, o ji nusprendė išsiųsti vyrą į SPA atsipūsti. Šis žmogus tapo gyvu įrodymu, kad pasirūpinus kūnu, ir protui dirbti lengviau. Jis pasakojo, kad po keleto apsilankymų ne tik pasitaisė nuotaika ir santykiai su žmona, bet ir pavyko užbaigti ilgai kybojusį sandorį.“

Jeigu ir jūs norite leisti sau ar padėti artimiesiems pasitikti šventes be streso, bet kuriuo paros metu galite įsigyti „Saulėja SPA“ dovanų kuponų. Nepraleiskite progos pasinaudoti ir specialiais gruodžio mėnesio pasiūlymais! Daugiau informacijos rasite apsilankę puslapyje  sauleja.lt arba Facebook puslapyje Saulėja SPA

Dalinkitės su savo draugais
Užsakomasis reklaminis straipsnis

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up