ĮmonėsKodėl moterys prisiaugina plaukus? Kaunietė atskleidžia 3 priežastis (video)

Mitas ar teisybė, kad plaukus prisiaugina tik tos moterys, kurioms gyvenime rūpi tik jų grožis? Į šį klausimą atsako Kaune gyvenanti plaukų priauginimo specialistė Gintarė. Moteris išduoda, kad jos klientų tarpe yra daug moterų, kurios kenčia nuo rimtų ir net tabu tapusių sveikatos problemų. Ką padeda išspręsti plaukų priauginimas? 

Pasirodo, kad daugelis Gintarės klienčių yra moterys, kenčiančios nuo plaukų slinkimo ar net galvos plikimo. „Deja ši problema dažniausiai siejama tik su vyriškąja lytimi. Tačiau moterims ji aktuali ne ką mažiau nei vyrams. Gaila, kad ši tema yra tabu ir kai kurios net gėdijasi apie tai kalbėti su artimaisiais. Ši problema tiek vyrams, tiek moterims sukelia daug kompleksų. Kai išretėja ar net nuplinka didesni plotai galvoje – jos į tai reaguoja labai jautriai. Užsidaro savyje, mažėja pasitikėjimas, savivertė ir suvokimas apie savo pačios grožį.“ – pasakoja „Elitera“ plaukų meistrė.

Alopecija – plaukų slinkimas

Moteris dalinasi triuku, kuris padeda užmąskuoti išretėjusių plaukų, nuplikusių galvos plotų zonas. Jį naudoja moterys ir vyrai. 

Tai plaukų fibra. Specialistė pasakoja, kad tai yra įelektrintos keratino dulkelės. Jas reikia užberti ant galvos skalpo. Jos sukimba su likusiais plaukais bei odos. „Paprastai kalbant, tai tiesiog padeda sukurti vizualiai tankesnių plaukų efektą“ – sako „Elitera“ direktorė Gintarė Eimantaitė.

Plaukų slinkimo priežastys nuo autoimuninių ligų iki psichologinio jautrumo

Alopecija – tai plaukų slinkimas ar net nuplikimas. Jis gali pasireikšti plaukų retėjimu, pavienių plotų ar visos galvos nuplikimu. 

Aplink plauko folikulą prasideda uždegimas, vieta, iš kurios auga plaukas pasidaro minimaliai gyvybinga. Sulėtėja ar net sustoja augimo procesas. Kai šis uždegimas pasibaigia – didelė tikimybė, kad plaukas vėl išdygs. Medikai sako, kad tikslios alopecijos priežastys nėra nustatytos. 

Nuo Alopecijos kenčia ir vyrai, ir moterys

Maskuojant alopecijos pasekmes, rekomenduotina taip pat ieškoti ir priežasčių. Tai gali būti endokrinologinės ligos, skydliaukės uždegimas, mažakraujystė (geležies stokos), cinko ar kitų mikroelementų deficitas, diabetas, artritas ar net valgomas maistas.

Taip pat alopecija serga itin jautrūs žmonės. Ši liga dažnai prasideda po streso, didelio psichologinio sukrėtimo. Iš tikrųjų lizdine alopecija serga net vaikai, kurie yra jautrūs, jiems blogiau sekasi mokykloje, jie išgyvena nesutarimus šeimoje, su draugais. 

Plaukų priauginimo amžiaus vidurkis nuo 20 iki 70 metų.

  1. Dėl ilgesnių plaukų ir grožio. Ši priežastis dažniausiai pasitaiko jaunesnių moterų tarpe. „Nori daug ir efektingai“ – sako plaukų priauginimo meistrė Gintarė.
  2. Plaukų tankinimas. Ši priežastis egzistuoja vyresnių moterų tarpe. Kai plaukai jau yra išretėję ir norisi plaukų tūrio. 
  3. 40 – 50 m. moterys plaukus prisiaugina, norėdamos paryškinti šukuoseną. „Pavyzdžiui, moteris turi trumpus plaukus ir nori stilingo karė kirpimo. Tam trūksta tik priekinių plaukų.“ – pasakoja Gintarė.

Pokalbis su specialiste čia:


Dalinkitės su savo draugais

2
Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
2 Komentaro gijos
0 Atsakymų į komentarus
0 Siekėjų
 
Naujausi komentarai
Karščiausi komentaro gija
2 Komentaro autorius
sheilaElektromoto Naujausias komentaro autorius
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Naujausi Seniausi Labiausiai balsuojami
Informuoti apie
sheila
Svečias
sheila

puiku, kad sukurtos priemonės, leidžiančios turėti plaukus kokių norime 🙂

Elektromoto
Svečias
Elektromoto

Man atrodo didesnė dalis jaunos moterys tuos plaukus prisiaugina nei vyresnio amžiaus. Ir gal todėl jos plinka, kad labai dažnai dažosi tuos plaukus, nepakerpama nuo vaikystes, tie plaukai būna labai ploni ir po viskas susideda. Kur matyta, kad apie 30 m fifa jau su priaugintais plaukais, blakstienomis, nagais ir antakiais nupieštais ir dar botokso į lūpas susileidusios

Scroll Up