Naujienos

Ko nedaryti prieš lankantis pas odontologą?

0

Kruopšti burnos ertmės priežiūra namuose būtina, siekiant palaikyti sveiką ir patraukliai atrodančią šypseną. Tačiau kartu svarbu reguliariai lankytis odontologo kabinete. Rekomenduojama tai padaryti bent du kartus per metus. Galbūt šiuo metu kaip tik ruošiatės vykti pas dantistą arba planuojate užsiregistruoti vizitui? Tuomet jums gali būti naudinga sužinoti, ko nederėtų daryti prieš lankantis pas odontologą?

  1. Balintis dantų

Didelė dalis žmonių svajoja apie baltesnius dantis. Dabar yra įvairių būdų tokiam norui išpildyti. Vienas iš jų – dantų balinimas namuose. Visgi jei planuojate vykti pas odontologą, prieš tai to daryti nereikėtų. Daugelis namuose atliekamų balinimo procedūrų ne tik nesuteikia išsvajotų rezultatų, bet ir gali sukelti dantų jautrumą. Todėl natūralu, kad vizitas pas odontologą taps mažiau malonus.

Jei norite baltesnės šypsenos, geriau apie tai pasikalbėkite su savo dantistu. Įvertinęs jūsų dantų būklę, specialistas galės parekomenduoti individualiai labiausiai tinkantį sprendimą. Ieškote savo srities profesionalų, kuriais galėtumėte pasitikėti? Tuomet „Ozo“ klinika – jūsų dėmesio vertas pasirinkimas.

  1. Persistengti valantis dantis

Daugelis nori, kad vizito metu odontologas puikiai įvertintų jų burnos būklę. Todėl prieš tai stengiamasi kuo kruopščiau išsivalyti dantis. Visgi persistengti nereikėtų. Pernelyg stipriai valantis dantis šepetėliu, o tarpdančius – siūlu, atsiranda rizika pažeisti dantenas. Tokiu atveju jos parausta, patinsta ar net pradeda kraujuoti. Tokia dantenų būklė gali suklaidinti odontologą, paskatindama įtarti kitas burnos ertmės problemas. Siekiant išvengti tokios situacijos, prieš vykstant į odontologijos kliniką dantų ir tarpdančių nepatariama valyti pernelyg stipriai.

  1. Naudoti itin daug makiažo

Šis aspektas labiausiai liečia moteris, nes būtent jos dažniausiai naudoja makiažą. Visgi prieš lankantis pas dantistą nereikėtų persistengti. Vizito metu odontologas dažniausiai liečia jūsų veidą, todėl, pavyzdžiui, ryškus lūpdažis arba didelis pudros kiekis, jam gali tik trukdyti. Be to, didelė tikimybė, kad makiažas bus sugadintas.

Jeigu makiažo atsisakyti nenorite, pasistenkite, kad jis būtų kuo lengvesnis. Jei iš karto po apsilankymo odontologijos klinikoje jums reikia vykti, pavyzdžiui, į svarbų susitikimą, makiažo priemones galite pasiimti su savimi ir pasidažyti jau po vizito.

  1. Valgyti prieš pat vizitą

Prieš lankantis pas dantistą tikrai nereikėtų badauti ir ypač tiems, kurie jaučia didelį sumažėjusio gliukozės kiekio kraujyje poveikį. Tačiau taip pat nepatariama valgyti ir prieš pat vizitą – ypač kramtomo, lipnaus ar aštraus maisto. Kitu atveju tiek jums patiems, tiek odontologui tai gali sukelti nemalonią patirtį. Rekomenduojama valgyti likus ne mažiau nei valandai iki apsilankymo pas dantistą ir rinktis maistą, kuriame gausu baltymų.

Žinant, ko vengti prieš lankantis pas odontologą, vizitas pas jį gali tapti kur kas malonesnis ir kelti mažiau streso. Taigi nepamirškite rūpintis savo dantimis ir džiaukitės puikia jų būkle.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos