Gyvenimo būdasKlaidos, daromos dekoruojant svečių kambarį

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Šeimos ar draugų apsilankymas namuose dažniausiai būna malonus, jaudinantis dalykas, paskatinantis kuo žaviau paruošti namus. Čia nepamirštamas ir svečių kambarys, kuris taip pat turi būti tinkamai įrengtas. Nesvarbu, ar turite daug erdvės, ar tik vieną mažą kambariuką – tereikia, kad jame būtų viskas, kas būtina, kad lankytojai jaustųsi patogiai. Tačiau taip būna ne visada, ir viskas prasideda nuo tokių paprastų detalių kaip neteisingas miegamojo lovos pasirinkimas ar esminių baldų trūkumas. Norint sukurti malonią patirtį savo svečiams, vertėtų vengti kelių klaidų.

Erdvė neturi konkretaus stiliaus, temos

Dekoruojant namus dažniausiai rekomenduojama laikytis vienos pagrindinės taisyklės: visuose kambariuose turėtų vyrauti vienoks ar kitoks interjero stilius. Svečių kambarys – ne išimtis. Net ir minimalūs specifiniai stilistiniai elementai suteikia šiai patalpai žavesio. Jei jų trūksta, o pati erdvė ganėtinai tuščia, sudaromas įspūdis, kad tai tik „užmiršta“ zona, skirta nakčiai „atsikratyti“ lankytojų.

Taigi, reikia padirbėti ir įrengti šį kambarį taip, kad jame tvyrotų tokia pati atmosfera, kaip ir visuose namuose. Žinoma, nebūtina jo apkrauti tokiomis pačiomis svetainės ar miegamojo detalėmis. Tai gali padėti padaryti net ir tam tikrų tonų spalvos, vyraujančios kitose patalpose.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Pasirenkama netinkamo dydžio ar tipo lova

Miegamojo lovos pasirinkimas priklauso nuo to, kiek vietos turite svečių kambaryje. Jei Jūsų būstas didesnis, greičiausiai turite atskirą kambarį lankytojams su erdvia lova. Tačiau mažesniuose namuose tokia patalpa gali atlikti ir kitas funkcijas – pavyzdžiui, kartu būti darbo kambariu.

Rekomenduojama atitinkamai pritaikyti lovą prie erdvės dydžio, kad svečiai turėtų pakankamai vietos laisvai judėti. Dideliame kambaryje lengvai tilps plati lova ar net dvi, bet mažesniame pravarčiau pritaikyti ištraukiamą sofą lovą. Taip ne tik sutaupysite vietos, bet kartu ir įsigysite papildomą baldą, kuriame galite laikyti rečiau naudojamus daiktus arba patalynę svečiams.

Trūksta lovatiesės, pledų

Prie miegamojo lovos ar sofos neužtenka priderinti tik vieną pledą ar lovatiesę. Patariama nesivaržyti ir parūpinti lankytojams daugiau užtiesalų, pagalvėlių ir pūkinių antklodžių. Juk nuo to priklauso komfortas, jaukumas.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kiekvienas žmogus turi skirtingus miego įpročius – vieni mėgsta miegoti tik po viena plona antklode, kitiems reikia kelių – net ir vasaros naktį. Priklausomai nuo svečio, jie gali nemaloniai pasijausti, jei visiems atsigulus, šie sutrikę kelsis prašyti papildomos patalynės. Todėl geriausia iš anksto parūpinti kelis variantus, o atėjus laikui gultis į lovą, lankytojai nuspręs, kas jiems tinka labiausiai.

Pamirštamas naktinis staliukas

Tai vienas iš esminių svečių kambario baldų, todėl jį pamiršti – nevalia. Įprastoje patalpoje dažniausiai yra keli baldai, kur galima pasidėti savo būtiniausius ar smulkius daiktus. Tačiau čia ne visada galima pastatyti papildomą stalą ar lentynas. Prie miegamojo lovos ar sofos lovos turėtų stovėti bent vienas mažas naktinis staliukas. Juk svečiai norės kur nors pasidėti smulkmenas, tokias kaip mobilųjį telefoną, kroviklį, piniginę, kosmetinę ir panašiai.

Paskutinis dalykas, ką lankytojai turėtų būti priversti daryti – tai palikti savo daiktus tiesiog ant grindų. Taip pat pravartu rinktis tokį staliuką, kurį galima lengvai perkelti į kitą vietą. Taip svečiai įsikurs patogiai, o prireikus staliuką pritaikysite ir kitose patalpose.

Nepasirūpinama tinkamu apšvietimu, veidrodžiais

Nors dažniausiai svečias grįžta į šį kambarį vakare, jis ne visada iš karto eina miegoti. Neretai pasirenkama pavartyti knygą ar žurnalą, panaršyti po socialinius tinklus ar tiesiog ramiai pamedituoti. Tokiai veiklai neužtenka tik vieno apšvietimo šaltinio, todėl prie miegamojo lovos stalinė lempa ar toršeras – itin reikalingi. Tai ne tik puikus daiktas funkciniu atžvilgiu: jis padeda sukurti jaukią atmosferą.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Taip pat derėtų nepamiršti ir veidrodžio. Šis žavus aksesuaras ne tik sukuria erdvumo iliuziją – tai būtinybė. Rekomenduojama įsigyti stovimą, bet jei patalpoje nėra pakankamai vietos, galima pritvirtinti šią detalę prie sienos ar galinės durų pusės.

Tuščias, itin menkai įrengtas svečių kambarys nepalieka gero įspūdžio lankytojams. Naktis, praleista nejaukioje patalpoje, gali tikrai apkartinti viešnagės patirtį. Bet to įmanoma išvengti: tereikia atsižvelgti į čia įvardytas klaidas ir jų išvengti.

Užsakomasis reklaminis straipsnis

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x