Naujienos

KKML bendruomenė antrą sezono pusę pasitiko šventiškai nusiteikusi

0

Kasmetinėje naujametinėje šventėje, vykusioje restorane „Seni vartai“, aptarti nuveiktus ir ateinančius darbus, pasidalinti įspūdžiais bei gera nuotaika susirinko gausybė Kauno krepšinio mėgėjų lygos darbuotojų bei svečių. Buvo pasveikinti žmonės, krepšiniui atidavę didelę dalį savo gyvenimo, taip pat „įšventinti“ ir neseniai į šią veiklą žengę kolegos.

Pagarba buvo atiduota ilgamečiams krepšinio arbitrams, Romui Mickevičiui bei Mindaugui Kundrotui, kurie daugelį metų triūsė ant parketo ir žengė koja kojon su besivystančia Kauno krepšinio mėgėjų lyga. Krepšinio arbitrai nusprendė visam laikui kabinti švilpuką ant vinies.

Tuo tarpu Lietuvoje vis dar klajojantis Kalėdų Senelis lygos naujokams įteikė simbolines dovanėles bei padėjo duoti įžadus kokybiškai atlikti savo darbą tiek teisėjaujant, tiek dirbant rungtynių sekretoriumi ar statistu.

Naujų veidų išties nemažai – paskutiniais metais prie KKML komandos prisijungė Renata Radišauskaitė, Artūras Zadorožnyj, Rokas Ašmena, Dovydas Kairys, Lukas Sėdaitis, Gediminas Navickas, Ignas Kutka, Kęstutis Stankevičius, Robertas Eismontas, Ignas Ašmena, Ugnė Jurčiūtė, Martynas Morkeliūnas ir kt.

Linkime visai KKML benduomenei bei lygos dalyviams tinkamai įsivažiuoti į naujuosius metus ir sėkmingai siekti asmeninių aukštumų!

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos