Grožio pusryčiaiKinių grožio patarimai

Kinija garsėja ne tik turtinga istorija ir skaniu maistu, bet ir gražiomis moterimis. Štai keletas jų patarimų, kuriais galime pasinaudoti ir mes. Sukurkite tobulos odos įvaizdį Dabar madinga matinė oda, padedanti sukurti lygaus, beveik lėliško veido įspūdį. Kinių oda tokia ir yra – glotni ir balta kaip porcelianas. Norėdamos sukurti ši įvaizdį, paslėpkite dėmeles maskuojančia priemone, padenkite odą lengva kremine ir biria matine pudra. Pastaroji turi būti labai smulki, kad pasiskirstytų tolygiai ir būtų beveik...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 10 sausio

Kinija garsėja ne tik turtinga istorija ir skaniu maistu, bet ir gražiomis moterimis. Štai keletas jų patarimų, kuriais galime pasinaudoti ir mes.

Sukurkite tobulos odos įvaizdį

Dabar madinga matinė oda, padedanti sukurti lygaus, beveik lėliško veido įspūdį. Kinių oda tokia ir yra – glotni ir balta kaip porcelianas. Norėdamos sukurti ši įvaizdį, paslėpkite dėmeles maskuojančia priemone, padenkite odą lengva kremine ir biria matine pudra. Pastaroji turi būti labai smulki, kad pasiskirstytų tolygiai ir būtų beveik nepastebima. Rezultatas – lygi, be trūkumų oda.

Pamirškite dietas, gerkite arbatą

Kinės tiki, kad baltoji, žalioji ir oolong arbatos padeda išlaikyti jaunystę ir išlikti lieknoms. Jų patirtimi galime pasinaudoti ir mes. Arbatą gerti skanu, ji naudinga sveikatai ir puikiai sušildo žiemą.

Naudokite kamelijų aliejų

Šis aliejus plačiai naudojamas Azijos šalyse. Kamelijų aliejus skatina plaukų augimą, suteikia jiems žvilgesio, maitina veido odą. Jis taip pat padeda sumažinti strijas ir gydo nudegimus.

pasveik.lt informacija

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up