LaisvalaikisMiestasKeturių konfesijų dvasininkai palaimins Kauno miestą ir miestiečius

Paskutiniąją Istorijų festivalio dieną kviečiame vėl trumpam sugrįžti į Ramybės parką – senąsias Kauno kapines, ten, kur festivalis ir prasidėjo. Parkas mums simbolizuoja abipusės pagarbos erdvę, kurioje sugyvena skirtingos kultūros ir tradicijos, o senosios Kauno kapinės savo kultūrine įvairove ir istorija yra viena įdomiausių, turtingiausių Kauno vietų. Čia seniau amžino poilsio vietą rado keturių religijų tikintieji, žymiausi Kauno gyventojai. Per įvairiausius žanrus – dainą, pasakojimą, muziką išpasakotose istorijose susitaikymas su savo praeitimi buvo vienas iš...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 spalio 22

Paskutiniąją Istorijų festivalio dieną kviečiame vėl trumpam sugrįžti į Ramybės parką senąsias Kauno kapines, ten, kur festivalis ir prasidėjo. Parkas mums simbolizuoja abipusės pagarbos erdvę, kurioje sugyvena skirtingos kultūros ir tradicijos, o senosios Kauno kapinės savo kultūrine įvairove ir istorija yra viena įdomiausių, turtingiausių Kauno vietų. Čia seniau amžino poilsio vietą rado keturių religijų tikintieji, žymiausi Kauno gyventojai.

Per įvairiausius žanrus – dainą, pasakojimą, muziką išpasakotose istorijose susitaikymas su savo praeitimi buvo vienas iš šio festivalio leitmotyvų. Tačiau festivalio finale norime pažiūrėti ir į ateitį – kokios mes jos norėtume sau ir savo vaikams?

Spalio 24 d. 17 val. kviečiame dalyvauti itin jautriame ir prasmingame įvykyje Ramybės parke keturių konfesijų dvasininkai pagal savo apeigas palaimins miestą ir miestiečius. Dalyvaus musulmonų imamas Abdushukur Manonov, stačiatikių diakonas Konstantinas Pankrašovas, evangelikų liuteronų kunigas Saulius Juozaitis ir katalikų kunigas Vilius Sikorskas.

Šis palaiminimas tai simbolinis dialogo, atvirumo, pagarbos ženklas. Kartu ir palinkėjimas, kad kiekvienas atrastume savyje empatiją, užuojautą bei bendrystę, kad miestas taptų tolerancijos ir skirtingų kultūrų susitikimo vieta.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up