Gyvenimo būdasKavos aparatų nuoma – tai Jūsų laikas kavai

Gardžios karštos kavos puodelis pakrauna energijos ir nuteikia geros, produktyvios dienos pradžiai. Taip pat garantuoja puikią biuro darbuotojų nuotaiką, kuria Jūs galite pasirūpinti nuomai pasirinkę kavos aparatą.

Tegu Jūsų darbuotojai rūpinasi savo darbais, o „Kavos draugas“ pasirūpins kokybiškomis jų kavos pertraukėlėmis. Espresso, Cappuchino, Latte – kasdien mėgaukitės vis naujos kavos skoniu.

Kavos aparatų nuoma verslui

Kavos aparatas – tai puikus pasirinkimas, norintiems ruošiant kavą išvengti netvarkos. Kavos aparatu lengva ir patogu naudotis. Jis užtikrina vienodą kavos skonį, kad ir kiek puodelių paruošite. O kas svarbiausia, norint paruošti gardžią kavą, Jums net nereikia turėti tam tikrų gebėjimų ar žinių!

Kokybiškas ir atitinkamai parinktas kavos aparatas leis biuro darbuotojams ir Jūsų svečiams mėgautis puikia kava, o Jūs galėsite atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl kavos stiprumo bei skonio. Naudodamiesi kavos aparatu, be jokio streso vienu metu galėsite pavaišinti daugybę svečių.

Svarstantiems ir dvejojantiems, kad kavos aparato įsigijimas ir priežiūra brangiai kainuoja, „Kavos draugas“ turi puikų pasiūlymą – kavos aparatų nuomą.

Atsižvelgdami į tai, kiek Jūsų biure yra kavos mėgėjų, parinksime Jums idealiai tinkantį kavos aparatą, sumontuosime, pamokysime kaip naudotis ir net surengsime degustaciją, kurios metu galėsite išsirinkti savo mėgstamos kavos rūšis. Taip pat, vis nuomos laikotarpį rūpinsimės ir prižiūrėsime kavos aparatą.

Biurams siūlomi kavos aparatai

Prieš nuomojantis kavos aparatą, „Kavos draugas“ ekspertai rekomenduoja atlikti šiokius tokius namų darbus – išsiaiškinti kiek Jūsų biuro darbuotojų geria kavą. Pagal šiuos kriterijus galima parinkti paprastesnį, galingesnį ar didžiausio galingumo aparatą.

Jei Jūsų biure dirba ne daugiau nei 30 kavos mėgėjų, šiam mažam kolektyvui puikiausiai tiks nedidelis paprastos priežiūros ir valdymo kavos aparatas. Jei kas dieną kavą geria 30-50 žmonių kolektyvas, reikės šiek tiek didesnio galingumo aparato, su didesne kavos pupelių talpa. 50 ar daugiau nei 100 žmonių talpinančiam biurui nuomai skirti gerokai galingesni ir daugiau kavos puodelių pagaminantys aparatai.

Kokią kavą galima ruošti mūsų nuomojamais kavos aparatais?

Tai bene pagrindinis klausimas, kurį iš klientų išgirsta „Kavos draugas“ komanda. Tad susipažinkite, mūsų nuomojamais kavos aparatais galėsite pagaminti šiuos kavos gėrimus:

  • filtruota kava, kurią galima paruošti įprastu filtruotos kavos aparatu;
  • espresso galima paruošti specialiu espresso kavos aparatu arba kitu aparatu;
  • kapučino kavą taip pat galima paruošti įprastu aparatu;
  • latė, kava su pienu, ruošiama įprastu aparatu, turinčiu pieno talpą;
  • moka kava ruošiama iš espresso kavos ir karšto šokolado;
  • amerikietiška kava (americano) ruošiama iš espresso kavos ir karšto vandens, tad ją galima paruošti espresso kavos aparatu.

Išbandykite kavos aparato nuomą ir Jums nereikės rūpintis kavos paieškomis ar savo sąskaita prižiūrėti kavos aparatą. Nesvarbu ar Jūsų kolektyvą sudaro 10, ar 100 darbuotojų, pasiūlysime būtent Jūsų verslui pritaikytą sprendimą.

Užsakomasis reklaminis straipsnis

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up