NaujienosKavinė LUKULO PUOTA siūlo įvairių rūšių vieno kąsnio sumuštinukus

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 6 sausio

Kavinė LUKULO PUOTA savo klientams siūlo įvairių rūšių vieno kąsnio sumuštinukus. Dauguma renkasi šiuos mažus skanėstus, kuomet reikia pavaišinti kolegas arba tiesiog teminiam vakarėliui su draugais pasivaišinti. Žinoma neįsivaizduojamos ir vestuvės be šio užkandžio. Todėl kavinė LUKULO PUOTA lanksčiai priima užsakymus ir pristato į vietą šviežius ir įvairaus skonio vieno kąsnio sumuštinukus. Jau yra pastebėta, kad daugiausia klientai renkasi sumuštinukus su karališka krevete, su lašiša, su kumpiu, su vištiena bei su lavašu. Be šių išvardintų yra siūloma ir daugiau rūšių, tokių kaip su sūriais, alyvuogėmis, silke ir kt.

Kaip jau žinoma vieno kąsnio sumuštinukai yra neatsiejama furšeto dalis. Todėl pasirūpiname pilnu aptarnavimu furšetų metu tiek pačioje kavinėje tiek išvažiuojamajame furšete . Dekoruojame stalą pagal kliento pageidavimą, puošiame gyvomis gėlėmis, kvapniomis žvakėmis, o svarbiausia viskas daroma su meile.

Taigi, laukiame ir Jūsų, kad galėtume suteikti šventiškumo Jūsų proginiai aplinkai. Mus rasite Islandijos pl. 133, Kaune.

www.lukulopuota.lt , daugiau informacijos tel. 861571941

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up