KrepšinisSportasKauno „Žalgiris“ – Vitorijos „Baskonia“. Pirmoji lietuvių kova Eurolygoje

„Žalgirio“ gerbėjai akimirksniu išgraibė bilietus į pirmąsias Eurolygos varžybas. Akivaizdu, kad sirgaliai nekantraudami laukia revanšo, nes pernai pirmąsias varžybas „Žalgiris“ taip pat sužaidė su „Baskonia“, tačiau ta kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Visiems kurie nekantrauja palaikyti savo komandą ir, tikimės, pasidžiaugti jų pergale siūlome sekti rungtynių eigą kartu  su „kaunieciams.lt“ komanda – šį straipsnį atnaujinsime po kiekvieno kėlinio. Laukiame pirmųjų rezultatų ir tikimės gražaus ir pergalingo mačo! Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Atostogas Egipte lietuviai...
Donata Zabulionė Donata Zabulionė2019 spalio 4

„Žalgirio“ gerbėjai akimirksniu išgraibė bilietus į pirmąsias Eurolygos varžybas. Akivaizdu, kad sirgaliai nekantraudami laukia revanšo, nes pernai pirmąsias varžybas „Žalgiris“ taip pat sužaidė su „Baskonia“, tačiau ta kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Visiems kurie nekantrauja palaikyti savo komandą ir, tikimės, pasidžiaugti jų pergale siūlome sekti rungtynių eigą kartu  su „kaunieciams.lt“ komanda šį straipsnį atnaujinsime po kiekvieno kėlinio.

Laukiame pirmųjų rezultatų ir tikimės gražaus ir pergalingo mačo!

Startinės komadų sudėtys.

„Žalgiris“                “ Basconia“

23 Geben M.          50 Eric M.
40 Grigonis M.      29 Garino P.
32 LeDay Z.            23 Shengelia T.
2   Perez A.              31 Shields S.
92  Ulanovas E.      3  Vildoza L.

Varžybų transliacija prasidėjo įspūdingu projekcijų šou. Pristatomos abi komandos. „Žalgirio“ varžovus sirgaliai pasitiko ne itin maloniai arena juos tiesiog nušvilpė. O štai patys „Žalgirio žaidėjai nuo pirmo žingsnio ant parketo jautė begalinį sirgalių palaikymą. Himnas arenoje nuskambėjo akapela sirgaliai Tautišką giesmę sugiedojo nesulaukę prasidedant muzikinės melodijos.

Ir štai varžybų pradžia. Pirmieji taškai priklauso „Baskonia“, tačiau „Žalgiris“ per akimirką išlygina rezultatą. Kiekvienas „Žalgirio“ taškas ir manevras pasitinkamas gausiomis sirgalių ovacijomis. Prabėgus pusei kėlinio rezultatas 7:11 klubo „Baskonia“ naudai. Pirmasis kėlinys buvo įtemptas kaip styga, sirgaliai šėlo, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių lygus 19:19.

Prasidėjus antram kėliniui ir toliau „Žalgiris“ su varžovu žaidžia taškas į tašką. L. Lekavičius smūgiuoja varžovui į veidą, o teisėjams peržiūrėjus vaizdo pakartojimą nuspręsta L. Lekavičiui duoti paprasta pražangą.

Prabėgus varžybų šešioliktai minutei M. Grigonis „Žalgiriui“ pelno pirmąjį tritaškį.

Po dviejų kėlinių „Žalgirio“ deficitas 7 taškai 30:37.

Įpusėjus mačui jau galima apžvelgti ir rezultatyviausius žaidėjus. Kauno „Žalgiris“ : M. Grigonis 9 taškai, 1 rezultatyvus perdavimas, 4 atkovoti kamuoliai. L. Lekavičius 5 taškai, 1 rezultatyvus perdavimas, 2 atkovoti kamuoliai.

Vitorios „Baskonia“ :  S. Shields  15 taškų, 1 rezultatyvus perdavimas, 2 atkovoti kamuoliai.

Po trečio kėlinio deja persvara tik išaugo ispanų naudai 46:55. Laukiame kol Š. Jasikevičius ištrauks slaptus ginklus, ir vis dar tikimės pergalingos pabaigos.

Ir štai prasidėjo „Žalgirio“ tritaškių kruša.

Likus mažiau nei penkioms varžybų minutėms deja „Žalgirio“ deficitas tik išaugo.

Nuaidėjus rungtynių pabaigos sirenai Kauno „Žalgiris“ 58  :  70 Vitorios „Baskonia“.

Tikime, kad pergalės „Žalgirio“ laukia ateityje ir su nekantrumu laukiame sekančio mačo.

„Žalgiris“: M.Grigonis 10 (3/6 trit.), L.Lekavičius 10, A.Milaknis 9 (3/7 trit., 2 per. kam.), J.Landale‘as 9, E.Ulanovas 9 (5 atk. kam.), Z.LeDay 7 (6 atk. kam.), T.Walkupas 2, M.Gebenas 2, A.Perezas 0, N.Hayesas 0 (7 atk. kam.), P.Jankūnas 0.

„Baskonia“: S.Shieldsas 19 (5 atk. kam.), T.Shengelia 13 (6/7 dvit.), L.Vildoza 10 (5 rez. perd., 2 per. kam.), M.Janningas 10 (2 per. kam.).

 

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up