Sportas„Kauno Žalgiris“ sustiprino priekinę liniją

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 30 liepos
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Pastarąjį pusmetį Vilniaus „Žalgiryje“ praleidęs Simonas Urbys pasirašė sutartį su „Kauno Žalgirio“ klubu.

Vasaros perėjimų lango metu „Kauno Žalgirio“ vyrų futbolo klubas sulaukė pirmojo naujoko. Juo tapo 23-ejų metų Simonas Urbys.
Pernai S. Urbys buvo tikras „Palangos“ komandos lyderis ir net sulaukė kvietimo į Lietuvos vyrų futbolo rinktinę, o šį sezoną pradėjo Vilniaus „Žalgirio“ komandoje. Per sostinėje praleistą laiką atakuojantis futbolininkas aikštėje pasirodė 7 kartus.
„Džiaugiamės matydami jį savo gretose, nes su juo derybas vedėme dar žiemą, po praėjusio sezono. „Palangos“ komandoje jis buvo ryškus lyderis, užsitarnavo kvietimą į Lietuvos rinktinę, todėl jame matėme didelį potencialą, o mūsų komandoje jis turės atskirą vaidmenį. Manau, kad su jo atėjimu mūsų žaidimas atakoje bus dar įvairesnis. Svarbiausia, kad jis greitai priprastų prie komandos, o mes, žinoma, jam padėsime. Tai neturėtų būti sunku, nes jis yra lietuvis, o tai yra mūsų klubo vertybių stuburas“, – apie anksčiau Panevėžio „Ekrano“, Klaipėdos „Atlanto“ ir Gargždų „Bangos“ marškinėlius vilkėjusį žaidėją kalbėjo vyriausiasis komandos treneris Mindaugas Čepas.
Debiutuoti „Kauno Žalgirio“ ekipoje S. Urbys galės jau šeštadienį, kai Kaune komanda priims „Panevėžio“ ekipą, kurioje rungtyniauja ir S. Urbio brolis.
sportas.info informacija
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x