FutbolasNaujienos„Kauno Žalgiris“ surengs stovyklą Lenkijoje ir sužais kontrolines rungtynes

Kovas UEFA Europos lygos atrankoje baigę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai turėjo keletą dienų poilsio, tačiau jau netrukus vėl kibs į darbus ir kraus baterijas prieš jau rugpjūčio pradžioje grįžtančias A lygos kovas. Mindaugo Čepo auklėtiniai trečiadienį išvyks į Lenkijoje esantį Gnieviną (Gniewino), kuriame surengs trumpą stovyklą ir sužais kontrolines rungtynes. Šeštadienį žalgiriečiai išmėgins jėgas su stipriausioje Kipro lygoje rungtyniaujančiu Nikosijos „Omonia“ klubu. Kartu su komanda į treniruočių stovyklą jau vyks ir Egidijus Vaitkūnas, kuris netrukus turėtų...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 liepos 24

Kovas UEFA Europos lygos atrankoje baigę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai turėjo keletą dienų poilsio, tačiau jau netrukus vėl kibs į darbus ir kraus baterijas prieš jau rugpjūčio pradžioje grįžtančias A lygos kovas.

Mindaugo Čepo auklėtiniai trečiadienį išvyks į Lenkijoje esantį Gnieviną (Gniewino), kuriame surengs trumpą stovyklą ir sužais kontrolines rungtynes. Šeštadienį žalgiriečiai išmėgins jėgas su stipriausioje Kipro lygoje rungtyniaujančiu Nikosijos „Omonia“ klubu.

Kartu su komanda į treniruočių stovyklą jau vyks ir Egidijus Vaitkūnas, kuris netrukus turėtų sugrįžti ir į aikštę. Stovykloje nedalyvaus tik traumą besigydantis Tomas Mikuckis.

A lygos kovose „Kauno Žalgirio“ komandą išvysti vėl bus galima jau rugpjūčio 3 dieną, rungtynėse su „Panevėžio“ komanda.

zalgiris.lt informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up