VerslasVideo

Kauno „Žalgirio“ arena – geriausia Eurolygoje

0

„Žalgirio“ arena pripažinta geriausia Europos krepšinio arena. Kauno „Žalgirio“ krepšininkų namai dar kartą sulaukė Eurolygos komandų vadovų įvertinimo.

Eurolygos klubų vadovų apklausa parodė, kad Kauno „Žalgiris“ turi geriausią areną šio sezono Eurolygoje. Jau ketvirtus metus iš eilės Eurolyga surengė vidurio sezono apklausą, kurioje dalyvavo visų klubų vadovai.

Šios apklausos rezultatai parodė, kad net 56,25 proc. apklaustųjų geriausiai vertina Kauno „Žalgirio“ areną. Antrą vietą užėmė 18,75 proc. balsų surinkusi Stambulo „Fenerbahce“ arena.

Šiuose rinkimuose „Žalgirio“ arena geriausia paskelbiama jau trečiąjį kartą.

PADEDA AR ŽLUGDO VERSLĄ VYRIAUSYBĖS SPRENDIMAI EPIDEMIJOS METU Live

 • PADEDA
  15% 160 / 1k
 • NEPADEDA
  2% 23 / 1k
 • ŽLUGDO
  79% 820 / 1k
 • MAN NERŪPI VERSLO PROBLEMOS
  2% 29 / 1k

Apklausos metu paaiškėjo ir kiti intriguojantys faktai. Pavyzdžiui, nė vienas Eurolygos komandos atstovas neabejoja, jog pastarųjų sezonų čempionės Madrido „Real“ ir Maskvos CSKA komandos bus tarp keturių stipriausių turnyro ekipų. „Fenerbahce“ šioje nominacijoje surinko 93,33 proc., o Pirėjo „Olympiakos“ – 53,33 proc. balsų.

CSKA klubas taip pat buvo dažniausiai įvardijamas kaip varžovas, prieš kurį yra žaisti sunkiausia, o Vitorijos „Baskonia“ kaip komanda, kurios rungtynes stebėti yra maloniausia.

Vadovų nuomone, „Fenerbahce“ treniruojantis Željko Obradovičius – geriausias specialistas lygoje. Jis surinko 31,25 proc. balsų.

Antrąją vietą užėmė CSKA vairininkas Dimitris Itoudis su 25 proc. balsų, trečiąją – „Baskonia“ vyriausiasis treneris Sito Alonso (18,75 proc.), o ketvirtąją – Stambulo „Darussafaka“ strategas Davidas Blattas (12,5 proc.).

Barselonos miestas buvo pripažintas mėgstamiausiu, o Belgrado „Crvena Zvezda“ sirgaliai triukšmingiausiais Europoje.

Komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas