Daryti gerus darbus galima ir nepasirengus! „Investor seer“ klubo iniciatyva šiandien gerumas pasiekė net 4 Kauno ligonines. Prie šios akcijos prisidėjo ir portalas kaunieciams.lt.

Pristatyta maisto ir tūkstančiai vienkartinių indų.  

Vienas iš iniciatorių sako, kad tokiomis aplinkybėmis ilgai planuoti ir galvoti nėra kada, reikia veikti.

„Šiandien ryte už akių užkliuvo pranešimai, kad ligoninėse daug ko trūksta ir pagalvojome, kuo galime padėti.“

« 1 5 »
« 1 11 »

Informacijos šaltiniai teigė, kad be medicininių priemonių taip pat trūksta ir maisto produktų maisto aukojimo įstaigose. Tad į tarptautinę katalikišką organizaciją „Caritas“ nuvežėme virš 60 kilogramų miltų mišinių. Jie skundėsi, kad dabar tikrai sunkiai sekasi surinkti maistą vargstančių maitinimui, tad mūsų vizitu labai apsidžiaugė. 

Ligoninėse trūksta ne tik medicininių priemonių

Kauno klinikose, Onkologijos ligoninėje, Respublikinėje Kauno ligoninėje bei Infekcinių ligų klinikoje išdalinome daugiau nei 40 000 vienkartinių stiklinių ir puodelių. 

« 1 5 »
« 1 11 »

„Suprantu, kad dabar vargstantiems, sergantiems, juos gydantiems medikams reikia visko daug daugiau, nei tik maisto ir vienkartinių indų. Tačiau tai tik pradžia. Tikiu, kad jei Kauno verslininkai suvienytų jėgas ir taip po truputį, kas ką gali, prisidėtų prie bendros gerovės karantinas praeitų ne tik lengviau, bet ir linksmiau.“ sako „Investor seer“ atstovas Marius Kizelevičius. 

Iniciatyvos dalyviai sako, kad smagiausia buvo lankyti ligonines, nes su jomis iš anksto susitarę nebuvo.

„Mus pasitiko tikrai džiaugsmingai. Klausė kas čia, iš kur mes, kodėl taip sugalvojome. Pasirodo, nereikia ilgai svarstyti  reikia imti ir daryti. Pagalvojome, kas būtų buvę, jei būtume gavę atsakymą „ačiū, ne“. Būtume važiavę visur, kur mūsų nuomone tokių daiktų reikia. Nes svarbiausia, rodyti iniciatyvą, siūlyti pagalbą. O tada atsiras ir kam jos reikia.“

« 1 5 »
« 1 11 »
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments