Kaunas linksmaiMiestasNaujienosVerslas

Kauno verslas pasveikino viešąjį sektorių

0

Renginių organizavimo komanda „Harmonija“ , gruodžio 15-16 dienomis, Kauno miesto gyventojus ir svečius – sukvietė į koncertą „Muzikinė dėžutė“. Tai buvo verslo dovana viešajam sektoriui.

Šių koncertų metu, solistai tapo tarsi gyva muzikine dėžute. Lankytojams įmetus monetą į kalėdine atributika papuoštą dėžutę – nuskambėdavo jų pageidaujama daina iš „Muzikinio meniu“. Surinkti pinigai dviejų koncertų metu, buvo skirti valstybės tarnautojams.

Medicinos darbuotojai, kurie rūpinasi mūsų sveikata, policininkai – užtikrinantys mūsų saugumą ir ugniagesiai, kurie ištikus nelaimei skuba į pagalbą – nusipelnė ypatingo dėmesio šventinio laikotarpio metu.

„Kai kurie valstybei ir žmonėms tarnaujantys žmonės, negali būti su savo šeimomis Šv. Kūčių vakarą ar Šv. Kalėdų rytą. Kai diskutavome su komanda, kam galėtumėm skirti renginių metu surinktus pinigus, labai palietė mintis, kad yra žmonės, kurie dirba visų mūsų labui ir nepraleidžia švenčių su pačiais artimiausiais žmonėmis. Būtent dėl to nusprendėme juos pasveikinti ir aplankyti. Norėjome, kad jie jaustųsi svarbūs ir palaikomi” – dalinasi vienas iš komandos įkūrėjų, Gytis Murauskas.

Lėšos rinktos dviejose kavinėse: „Smuklė” ir „400 laipsnių”.

Dalinamės renginių akimirkomis.

Komanda sveikina visus Lietuvos žmones sulaukus prasmingų metų švenčių ir linki įsimintinų, jaukių ir meilės kupinų akimirkų su brangiausiais!

UAB “Harmonija” nuotrauka

UAB “Harmonija nuotrauka”

Kauno verslas sveikina valstybės tarnautojus

Kauno verslas pasveikino valstybės tarnautojus

Sveikinimo valstybės tarnautojams lėšos rinktos Kauno kavinėse

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kaunas linksmai