NaujienosKauno valdantieji atmetė opozicinės frakcijos siūlymus

Avatar Gabrielė Lukšytė2019 6 vasario
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Antradienį vykusiame Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje valdančioji dauguma atmetė visus Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos teiktus siūlymus Kauno miesto savivaldybės 2019–2021 metų strateginiam veiklos planui.

Tarp valdančiosios koalicijos atmestų pasiūlymų – plaukimo baseino Aleksote statyba, pradinių klasių mokinių nemokamo plaukimo finansavimas, Kauno senųjų kapinių tvarkymas, kūdikio kraitelio finansavimas, Naugardiškių parko sutvarkymas, mokytojo kortelės viešajam transportui finansavimas ir švietimo įstaigose organizuojamos visos dienos mokyklos finansavimas.

TS-LKD frakcijos seniūnės Editos Gudišauskienės teigimu, valdantieji neatsižvelgia į miestiečių prašymus ir siūlymus. Frakcija siūlydama į strateginį planą įtraukti vienus ar kitus objektus, remiasi kauniečių valia, išreikšta frakcijos narių susitikimuose su gyventojais.

„Baseinų Kaune nors ir yra, bet visų jų užimtumas viršija galimybes. Itin tankiai apgyvendintame Aleksote plaukimo baseino labai trūksta“, – apgailestauja E. Gudišauskienė.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Tarybos narė Jurgita Kupčinskienė mano, kad reikia skatinti gimstamumą dovanojant tėvams kūdikio kraitelį. Tikslas – daugiau gimusių kauniečių ir parama jų tėvams iš socialinėms reikmėms sutaupomų lėšų. Kraitelis dovanojamas tik naujagimiams, kurių bent vienas iš tėvų yra deklaravęs gyvenamąją vietą Kauno mieste ir kai kūdikis registruojamas Kauno miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje. Kitose savivaldybėse registruotiems kūdikiams kraitelio nedovanojamas. Rinkinyje įgalėtų būti kombinezonas, šliaužtinukai, keletas kitų patogių drabužėlių, sauskelnių, drėgnųjų servetėlių, vienkartinių paklotų, kūdikių higienos rinkinys, pledas, rankšluostis, čiužinukas, neperšlampama paklodė, maitinimo buteliukas ir kiti kūdikiams būtini daiktai. Viskas sudėta į tvirtą, orui pralaidžią dėžę, kuri išvykose tiks ir kaip lovelė.

TS-LKD frakcijos narys Vygantas Gudėnas atkreipia dėmesį, kad „Kauno miesto strateginiame plane visiškai mažai dėmesio moksleivių ir mokytojų reikmėms, todėl siūlėme mokytojo kortelę finansuojant visuomeninio transporto paslaugas darbo dienomis apmokėti iš miesto biudžeto, taip pat skirti miestui papildomus etatus visos dienos moksleivių užimtumui vykdyti“.

Frakcijos seniūnė E. Gudišauskienė apgailestauja, kad miesto merui ir jo visai komandai nerūpi tokie svarbūs miestui darbai.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

tsajunga.lt inf.

Dalinkitės su savo draugais

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up