NaujienosKauno vaikų darželio edukacinės erdvės – geriausios Lietuvoje

[vc_row][vc_column][vc_column_text] Kauno Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ edukacinės erdvės pripažintos geriausiomis Lietuvoje. Darželis laimėjo Švietimo ir mokslo ministerijos rengiamą konkursą, organizuotą penktus metus iš eilės. Prieš dvejus metus tokį apdovanojimą pelnė Kauno Panemunės pradinė mokykla. [/vc_column_text][vc_column_text] Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Atostogas Egipte lietuviai keičia kitais pasirinkimais 2019 gruodžio 4 Baldai, buitinė technika, interjeras Kauniečių plieno gaminiai Pasaulio futbolo čempionate 2019 gruodžio 2 Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Kaip padidinti darbuotojų našumą versle 2019 lapkričio 29 Kauniečiams...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2016 spalio 11

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kauno Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ edukacinės erdvės pripažintos geriausiomis Lietuvoje. Darželis laimėjo Švietimo ir mokslo ministerijos rengiamą konkursą, organizuotą penktus metus iš eilės. Prieš dvejus metus tokį apdovanojimą pelnė Kauno Panemunės pradinė mokykla.

[/vc_column_text][vc_column_text]

„Darželiui tai yra labai didelis įvertinimas. Visa bendruomenė buvo sutelkta šiam tikslui per eilę metų. Mes nuosekliai stengiamės įgyvendinti ekologinio ugdymo principus ir tai nėra vienų ar dviejų metų darbo rezultatas. Darželio aplinka sukurta remiantis mūsų filosofija, kad vaikai galėtų ne tik pamatyti, bet ir paraugti, užuosti“, – teigė Kauno Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ direktorė Audra Liaudanskienė.

Šiame konkurse dalyvavo 6 Kauno švietimo įstaigos bei 60 švietimo įstaigų iš visos Lietuvos. Konkursas vyko dviem etapais – pirmasis savivaldybių, o antrasis – nacionaliniu lygmeniu.

Kauno Valdorfo darželis „Šaltinėlis“ jau eilę metų dalyvauja projektuose „Eko karta“, „Žalia stotelė“, yra sertifikuotas vaikų sodininkavimo iniciatyvos „Žalia pėda“ dalyvis. Puoselėjant tradicijas,  darželyje kasmet tęsiama tradicija įrengti šermukšnių alėja. Bendruomenės pastangomis sukurta savita, Valdorfo pedagogikos filosofiją atspindinti bei darnaus vystymosi idėjas atitinkanti originali ir prasminga edukacinė aplinka. Daugiau informacijos: www.kaunas.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up