NaujienosKauno Urme – patraukli Žaliosios galerijos patalpų nuoma

Avatar Gabrielė Lukšytė2019 1 birželio
« 1 reklama iš 6 »
« 1 reklama iš 11 »

Pavasaris Kaune jau gana intensyviai budina ne tik gamtą, bet ir veikti pasiruošusius miestiečius. Pradedant įvairiomis kelių ar laisvalaikio zonų rekonstrukcijomis ir baigiant prekybinių vietų atnaujinimu – visi šiame mieste vykdomi darbai įgauna pagreitį. Vienas tokių darbų šiuo metu gana sėkmingai juda pabaigos link ir ragina verslius  kauniečius nepraleisti progos išsinuomoti puikias patalpas.

Žaliosios galerijos atsinaujinimas

Kauno prekybos miestelyje Urmas įsikūrusi prekybininkų ir pirkėjų pamėgta Žalioji galerija jau kurį laiką tobulina verslui skirtas patalpas. Čia atnaujinamos erdvės, patalpos pritaikomos tiek klientų, tiek pardavėjų poreikiams. O aukštos, daugiau nei penkis metrus siekiančios, lubos ir tvarkinga aplinka gali pasitarnauti ne tik pardavimams, bet ir įvairioms ekspozicijoms. Jau nekalbant apie tai, kad šalia atsinaujinusių patalpų dar yra galimybė įsigyti ir lauko reklamos plotus.

Patrauklios nuomos kainos

« 1 reklama iš 6 »
« 1 reklama iš 11 »

Atsinaujinanti galerija ne šiaip kviečia apsilankyti ir pasižvalgyti. Čia jau graibstomos geriausios perkybinės-sandėliavimo patalpos, kurių kaina prasideda vos nuo 6 eurų už kvadratinį metrą. Taip ne tik suteikiama galimybė net ir naujiems prekybininkams pradėti savo veiklą gausiai lankomoje vietoje, bet ir, atsižvelgiant į pigesnę nuomos kainą, pirkėjams atsiranda galimybė prekes įsigyti pigiau nei kitose, brangiau už nuomą mokančiose, prekybos vietose.

Patraukli ne tik nuomos kaina, bet ir pati idėja. Žalioji galerija gali būti skirstoma į įvairaus dydžio patalpas pradedant nuo vos kelių dešimčių kvadratinių metrų iki 1000 kvadratinių metrų siekiančio ploto. Todėl čia vietos rasti gali ir prekybininkai karoliukais, ir įtempiamų lubų ar net baldų prekeiviai.

Prasideda geriausių prekybos vietų dalybos

« 1 reklama iš 6 »
« 1 reklama iš 11 »

Kaip teigia patys Žaliosios galerijos atstovai: „Kas pirmesnis, tas gudresnis“, todėl kai kurios galerijos erdvės jau išnuomotos, dėl kitų dar tariamasi. Tačiau vietos patrauklumas – nenuginčijamas. Verslininkus čia įsikurti vilioja dideli prekeivių srautai, puiki lokacija, aplink esančios kitos prekybos vietos, patogi vieta veiklos pradžiai ir vystymui.

Jeigu ir jūs norite įsikurti, vienoje patraukliausių Kauno Nuova įmonių grupės prekybos vietų, jums tereikia paskambinti tel. 8 698 856 71 ir išsirinkti jums ir jūsų verslui patraukliausią erdvę prekybos miestelyje Urmas žaliuojančioje Žaliojoje galerijoje.

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up