Miestas

„Kauno švara“: oranžiniai švyturėliai – ne puošmena

0

Kelininkams oranžinės spalvos švyturėlis įtaisytas specialioje technikoje – tikrai ne puošmena. Įjungtas oranžinis švyturėlis atkreipia dėmesį ir įspėja kitus eismo dalyvius apie galimą pavojų atliekamų darbų metu.

Gerbiami miestiečiai, miesto svečiai, prašome atkreipti dėmesį į kelininkų specialios technikos blyksinčius švyturėlius, valant gatves. Kelininkai dirba savo darbą, kuris yra sunkus ir atsakingas. Prašome praleisti specialią techniką, tuomet darbai vyks greičiau. Eismo dalyviai yra ne tik vairuotojai ar jų keleiviai, bet ir pėstieji.

Eismo dalyvių elgesys grindžiamas tarpusavio pagarba ir atsargumu. Turi būti supratimas ir reikia pasirinkti stovėjimo vietą ar ėjimo trajektoriją tokią, kad nebūtumėte aptaškyti valomu pažliugusiu sniegu. Vairuotojai turi būti atsargūs, nes žiemą eismo sąlygos nebus tokios, kaip vasarą. Prašome vairuotojų būti atidžiais kelyje, planuotis keliones su laiko atsarga, rinktis saugų greitį ir išsaugoti budrumą.

Nejau, žiemą sniegu džiaugiasi tik vaikai? Galbūt pažvelgus kitu kampu, apsnigtas baltas pasaulis galėtų būti labai gražus.

svara.lt inf.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas