Prestižinėse WDSF varžybose “Grand Slam” kategorijoje kauniečiai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė laimėjo aukso medalius.

Sekmadienį Taivane vyko prestižinės pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose triumfavo neseniai Europos čempionais tapę lietuviai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”).

Sidabro medalius laimėjo Francesco Galuppo ir Debora Pacini iš Italijos, o trečią vietą užėmė rusai Evgenyjus Mošeninas ir Dana Spitsyna.

Kiti Lietuvos atstovai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) finale užėmė penktą vietą. Varžybose dalyvavo 61 pora.

Savaitgalį Alytuje vyko 2019m. Lietuvos jaunimo iki 21m. standartinių šokių grupės čempionatas, kuriame nugalėjo Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas”), vicečempionais tapo Tomas Janonis ir Anna Carbone (Kauno „Editos Dabiūtės šokių studija”), o bronzos medalius laimėjo Domas Jakubauskas ir Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M”).

« 1 5 »
« 1 11 »

Grupėje varžėsi 3 poros.

Tuo pat metu Alytuje vyko ir WDSF reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo standartinių šokių grupėje nugalėjo Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”), o penktą vietą užėmė Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”).

« 1 5 »
« 1 11 »

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo latviai Artur Biele ir Marija Elizabete Kravcuka, o trečią vietą užėmė Sevastsyanas Zolatau ir Iryna Komar iš Baltarusijos. Varžybose dalyvavo 14 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Dmytro Taranov ir Gabrielė Bartkutė (Palangos “Palangos moksleivių klubas”) laimėjo bronzos medalius, Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto” – VSC) užėmė ketvirtą, o Gustas Kirkliauskas ir Kamile Rekutė (Alytaus „Alemana”) šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė baltarusiai Olegas Streletskys ir Maryia Sabanskaya, o trečią vietą užėmė Nikita Ladyženskis ir Ekaterina Sternard iš Rusijos. Grupėje varžėsi 17 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje nugalėjo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”), sidabro medalius laimėjo Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”) ketvirtą vietą užėmė Arnas Endriulaitisi ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas”), o penkta vieta atiteko Nikitai Murnikovui ir Laurytai Abromovaitei (Vilniaus „Spindulys”).

« 1 5 »
« 1 11 »

Trečią vietą šioje grupėje užėmė Mikita Buyelis ir Maria Moiseeva ir Baltarusijos. Grupėje varžėsi 5 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė laimėjo sidaboro, Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi”) bronzos medalius, E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė užėmė ketvirtą, o A. Endriulaitis ir A. Vaičekauskaitė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Baltarusijos atstovai Siarhei Šahunas ir Aleksandra Bronislavska. Varžybose dalyvavo 11 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupėje nugalėjo Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”), Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi”) laimėjo sidabro, Julius Išganaitis ir Guostė Grikštaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) bronzos medalius, o Karolis Čeburnis ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”) užėmė ketvirtą vietą.

Grupėje varžėsi 6 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Kūra ir A. Čižik tapo nugalėtojais, Povilas Dovydaitis ir Melani Bartosevič (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”) laimėjo sidabro, K. Čeburnis ir P. Vičiūtė bronzos medalius, Vakaris Bilčius ir Greta Sokolnikaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė ketvirtą, Kasparas Svistunavičius ir Ugnė Makarskaitė (Kauno „Toro”) penktą, o Maksim Sidelskij ir Gabrielė Grušaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”) šeštą vietą.

Grupėje varžėsi 8 poros.