senjorai, Kauno senjorai kviečiami į protų mūšiuosius „Aš senjoras– išmintingas“, Kaunieciams.lt

Kauno senjorai kviečiami į protų mūšiuosius „Aš senjoras– išmintingas“

0
97

Puiki savijauta ir sveikata susideda iš kelių skirtingų komponentų: aktyvaus gyvenimo būdo, sveikatai naudingo mitybos režimo, dvasinės sveikatos puoselėjimo. Pastarajai vyresniame amžiuje neretai skiriama mažiausiai dėmesio, tačiau psichinė žmogaus sveikata  yra viena iš svarbiausių pilnavertės savijautos sudedamųjų dalių.

Knygų skaitymas, atminties lavinimas sprendžiant kryžiažodžius, pokalbiai su artimaisiais ir draugais, dalyvavimas protų kovose ar kitos širdžiai malonios veiklos padeda žmonėms jaustis gerai, atitolinti atminties silpnėjimo procesus ir mažina  tikimybę susirgti senatvine demencija.

Dar praėjusiais metais startavęs iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamas Sveikos gyvensenos skatinimo Kauno mieste projektas įsibėgėjo ir vyresniems nei 60 metų amžiaus kauniečiams siūlo dar daugiau įdomių veiklų.

Tam, kad senjorai jaustųsi puikiai ir galėtų per gyvenimą sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja senjorams skirtas protų kovas „Aš senjoras-išmintingas!“. Nemokamų renginių dalyvių lauks smagūs pokalbiai sveikatos temomis su gydytojais, šokių treneriais Jūrate ir Česlovu Norvaišomis, aktualių temų aptarimas su psichologe Sigita Petrove, smegenų mankšta protų kovose.

Renginio data: vasario 27 d. ir kovo 13 d.

Laikas:  14 val.

Vieta: renginys vyks Kauno Vinco Kudirkos bibliotekoje, Girstupio padalinyje (Kovo 11-osios g. 24).

Būtina registracija tel. (8 37) 45 47 17

Projekto koordinatorė Jūratė Jackytė, el. p. jurate.jackyte@kaunovsb.lt Tel. 8 673 73593

Daugiau informacijos Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro interneto svetainėje.

www.kaunas.mvb.lt inf.