MiestasKauno savivaldybei skiriamos paramos iš viešuosius pirkimus laimėjusių įmonių – vienos didžiausių Lietuvoje

Avatar Gabrielė Lukšytė2018 23 lapkričio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko tyrimą dėl viešuosius pirkimus laimėjusių įmonių paramos savivaldybėms. Kauno miesto savivaldybė yra viena iš daugiausia paramos gavusiųjų savivaldybių. STT duomenimis, didžiausia sudarytų sutarčių vertė su paramos teikėjais yra sudaryta būtent Kauno miesto savivaldybėje – už beveik 316 mln. eurų.

Anot TS-LKD frakcijos Kauno m. savivaldybėje nario, Kontrolės komiteto pirmininko Vyganto Gudėno, pasirodžiusio tyrimo rezultatai parodė, jog korupcijos rizikos, susijusios su viešųjų pirkimų ir paramos teikimo ryšiu, egzistuoja ne tik Lietuvos ligoninėse, bet ir savivaldoje.

„Viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad Savivaldybės administracijos skelbtų viešųjų pirkimų laimėtojai galimai skyrė paramą Savivaldybei. Todėl kreipėmės į administracijos direktorių, kad Kontrolės komitetui pateiktų informaciją apie 2015-2017 metais gautą paramą ir nurodytų kokiems tikslams ji panaudota. Susiklosčius tokiai situacijai, administracijos vadovas turi išsklaidyti abejones ir miesto visuomenei paaiškinti dėl to kas įvyko ir kokių imsis priemonių, kad panašūs atvejai nepasikartotų ir Savivaldybėje priimami sprendimai būtų skaidrūs“, – teigė V. Gudėnas.

tsajunga.lt inf.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up