Kauno rašytoju vadovas, Kauno rašytojams vadovaus Gediminas Jankus, Kaunieciams.lt

Kauno rašytojams vadovaus Gediminas Jankus

0

2019 m. spalio 1 d. Kauno menininkų namuose įvyko ataskaitinis-rinkiminis Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus susirinkimas. Rašytojai išklausė ir patvirtino skyriaus vadovo Vidmanto Kiaušo-Elmiškio ataskaitinį pranešimą apie pastarųjų ketverių metų nuveiktus darbus ir rūpesčius, taip pat jam talkinusios tarybos ataskaitą. Sveikinimo žodį tarė Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkė Birutė Jonuškaitė, ji kalbėjo apie valstybės kultūros politikos problemas, kylančius iššūkius, bendruomeniškumo svarbą, pasveikino jubiliejinius gimtadienius švenčiančius Violetą Šoblinskaitę-Aleksa, Stanislovą Abromavičių ir Rebeką Uną. Miesto savivaldybės kultūros skyriaus vardu S. Abromavičiui šiltą žodį tarė Vida Jasaitytė.

Dėl Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininko posto varžėsi poetė, dramaturgė Dovilė Zelčiūtė ir prozininkas, dramaturgas, literatūros ir teatro kritikas Gediminas Jankus. Balsų dauguma išrinktas G. Jankus.

Į Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus tarybą išrinkti rašytojai Erika Drungytė, Ieva Rudžianskaitė, Aldona Ruseckaitė, Gvidas Latakas, Tomas Kavaliauskas ir Viktoras Rudžianskas, jai vadovaus pirmininkas G. Jankus.

B. Jonuškaitė padėkojo dvi kadencijas atsakingai ir kruopščiai dirbusiam V. Kiaušui-Elmiškiui, skyriui vadovausiančiam G. Jankui linkėjo atkaklumo ir ištvermės.

Kauno rašytoju vadovas, Kauno rašytojams vadovaus Gediminas Jankus, Kaunieciams.lt

Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie