sporto, Kauno rajono sporto mokyklos ugdytinių sąskaitoje – aukso medalis, Kaunieciams.lt

Kauno rajono sporto mokyklos ugdytinių sąskaitoje – aukso medalis

0

Iš Europos jaunių irklavimo čempionato grįžusių Kauno rajono sporto mokyklos ugdytinių sąskaitoje – aukso medalis.

Puikios naujienos pasiekė Lietuvą iš Vokietijos miesto Eseno. Ten vyko Europos jaunių irklavimo čempionatas, kuriame startavo ir trys Kauno rajono sporto mokyklos trenerių Editos bei Antano Lavickų auklėtiniai – Titas Mašanauskas, Justas Kuskevičius ir Dovilė Rimkutė.

Dviviečių porinių (JW2x) valčių klasėje buvo nepralenkiamos Lietuvos merginos – yrininkė Dovilė Rimkutė ir Ugnė Juzėnaitė (Kaunas), antrus metus irkluojančios kartu. Jos A finale 2000 m distanciją įveikė per 7:07,41 min., aplenkė visas varžoves ir tapo Europos čempionėmis. Antros liko Italijos irkluotojos (7:08,52), trečią vietą iškovojo Vokietijos atstovės (7:10,19).

Dovilė gimusi Vilkijoje, ten pragyveno 13 metų, vėliau persikėlė į Domeikavą ir mokėsi Domeikavos gimnazijoje. Dabar, kad sportuoti būtų patogiau, jau antrus metus mokosi Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje.

Sėkmingai startavo ir T. Mašanauskas. Dviviečių porinių valčių klasėje (JM2x) jis pateko į finalą A bei užėmė šeštą vietą. Titas yra kilęs iš Zapyškio, kuriame ir gyvena. J. Kuskevičius keturviečių porinių valčių klasėje pateko į finalą B, jame iškovojo antrą vietą, o galutinę – aštuntą. Justas mokosi Babtų gimnazijoje, gyvena Panevėžiuke.

Kauno rajono savivaldybė džiaugiasi irkluotojų sėkme čempionate Vokietijoje.

„Didžiuojamės sportininkų pasiektais rezultatais ir lauksime pasaulio jaunių čempionato, kuris rugpjūčio mėnesio viduryje vyks Japonijos sostinėje Tokijuje, olimpiniame irklavimo kanale“, – pabrėžiama pranešime.

sportas.info informacija