RajonasKauno rajono savivaldybė paskelbė šildymo sezono pradžią ugdymo ir gydymo įstaigose

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 1 spalio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. ĮS-1873 nuo š. m. spalio 1 dienos pradedamas 2019 – 2020 m. šildymo sezonas ikimokyklinio ugdymo, mokymo, sveikatos priežiūros bei socialinėse įstaigose.

Savivaldybės administracijos įsakyme nurodoma šildymo įjungimo darbus pradėti nuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Šių įstaigų vadovai įpareigoti užtikrinti Higienos normų reikalavimus dėl įstaigų temperatūrinio režimo, taupiai naudojant lėšas.

Kitiems šilumos vartotojams, įskaitant ir daugiabučių namų gyventojus, oficialiai šildymo sezono pradžia dar nepaskelbta, tačiau gyventojai, nepažeidžiant higienos normų, gali pradėti savo pastatų šildymą kada tik nori. Apie tai būtina raštu informuoti šilumos tiekėją.

Tokį sprendimą gyventojai gali priimti butų ir kitų patalpų savininkų balsų dauguma. Apie tokį sprendimą šilumos vartotojus atstovaujantis asmuo (administratorius, bendrijos pirmininkas ar jungtinės veiklos įgaliotinis) turi raštu informuoti šilumos tiekėją.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

AB „Kauno energija“ nuolat pasirengusi tiekti šilumą vartotojams kada tik jie pageidauja. Bendrovė išlaiko šilumos tiekimo parametrus iki pat pastatų įvadų, tad šildymą įjungti galima bet kuriuo metu. Fiziškai šildymą įjungia ir parametrus sureguliuoja namo šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojas.

Pabrėžtina, kad pastatų viduje už šilumos ir karšto vandens sistemų priežiūrą bei remontą yra atsakingi gyventojų pasirinkti pastatų administratoriai ir kvalifikuoti šildymo bei karšto vandens sistemų prižiūrėtojai. AB „Kauno energija“ laiko būtinu priminti, kad iki šildymo sezono pradžios visi šilumos punktai turėjo būti parengti eksploatacijai ir privalo turėti parengties pasus.

AB „KAUNO ENERGIJA“ informacija. 

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x