NaujienosRajonasŠvietimas

Kauno rajono moksleiviai pratinasi prie universiteto auditorijų

0

Nuo 2019 metų veikiančioje Talentingų mokinių akademijoje (TMA) šiemet žinių semsis 98 vyresnių klasių moksleiviai iš įvairių Kauno rajono mokyklų. Akademija įkurta Kauno rajono savivaldybei bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universitetu. Savivaldybė finansuoja šios akademijos veiklą.

VDU Švietimo akademijos kanclerės pavaduotoja Ilona Tandzegolskienė vylėsi, kad šiemet akademijos veiklą bus galima tęsti kontaktiniu būdu.

Moksleivių domėjimosi laukas platus, apimantis istoriją, filologiją, meną, dailę, muziką, šokį, gamtos ir tiksliuosius mokslus.

„Su Kauno rajono savivaldybe bendradarbiaujame aktyviai: rengiamos vasaros ir žiemos stovyklos Botanikos sode, įsitraukiame į projektines veiklas, sukurtas jaunų pedagogų pritraukimo į rajono mokyklas modelis“, – pasakojo kanclerės pavaduotoja.

Kauno rajono savivaldybės švietimo ekspertas Antanas Bagdonas pastebėjo, kad TMA lankymas moksleiviams padeda ne tik pagilinti savo žinias, praplėsti erudiciją, bet ir pasijusti studentais.

Praėjusį šeštadienį Talentų akademijoje vyko komunikacijos ir viešojo kalbėjimo paskaitos.

Pavyzdžiui, Babtų gimnazijos moksleivis Eimantas Užalovičius savo ateitį ketina sieti su informacinėmis technologijomis, VDU Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos moksleivis Simas Tiškevičius norėtų studijuoti statybų inžineriją arba architektūrą.

Vaikinai tvirtino, kad TMA paskaitos stiprina jų apsisprendimą.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos