RajonasŠvietimas

Kauno rajono mokiniams – nauja profesinio orientavimo programa

0

Kauno rajono savivaldybė aktyviai rūpinasi jaunimo profesiniu orientavimu. Tad siekdama atliepti rinkos poreikius, sudaryti galimybę pasirinkti regione paklausias profesijas, savivaldybė, bendradarbiaudama su VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“, vykdo profesinio orientavimo programą „JA Šešėliavimas“.

 

Šioje programoje dalyvaujantys 9-12 kl. mokiniai palaikys socialinius ryšius su vietos verslo įmonėmis, valstybės įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir jų darbuotojais, šešėliavimo vizitų metu lankysis įmonėse, susipažins su karjeros planavimo procesu. Pagrindinis „šešėliavimo“ vizito tikslas – sudaryti galimybę mokiniams pabendrauti su įvairių sričių specialistais, išgirsti bei pamatyti, kaip atrodo juos dominančios organizacijos bei jų darbo vietos. Taip pat sužinoti, kokių įgūdžių ir žinių reikia mokiniui, norinčiam ateityje sėdėti tam tikro specialisto kėdėje.

 

„JA Šešėliavimo“ programa kasmet sulaukia vis didesnio mokinių bei įvairių verslo, valstybinių ir privačių įstaigų susidomėjimo. Siekiant mokiniams sudaryti galimybę apsilankyti Kauno rajone veikiančiose įmonėse ir susipažinti su paklausiomis profesijomis, Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas pakvietė Kauno regione veikiančias įmones prisijungti prie „JA Šešėliavimo“ programos bei atverti savo darbo užkulisių duris smalsiems ir motyvuotiems jaunuoliams.

 

Šiuo metu prie programos jau prisijungė UAB „Elinta“, UAB „Saldoga“, UAB „Inexstudio“. Kviečiame ir kitas įmones, įstaigas, organizacijas prisijungti prie programos – registruotis „JA Šešėliavimo“ platformoje adresu https://seseliavimas.lja.lt/registration

 

Kauno rajono savivaldybė tiki kad, kad bendradarbiaujant su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis, organizacijomis ne tik pavyks mokinius supažindinti su skirtingomis profesijomis, prisidėti prie ugdymo karjerai, bet ir paskatinti juos sėkmingai siekti savo profesinių tikslų bei rinktis aktualias, regione paklausias profesijas.

Kauno rajono savivaldybė

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas