Sausio 20 dieną Kauno rajono Garliavos sporto centre pasirodys 2018 metų „X faktoriaus“ sezono nugalėtojai – grupė „120“.

Tuo metu Garliavoje vyks jau trečiasis „Hoptrans Winter Open“ 3×3 krepšinio žiemos sezono etapas, kuriame stipriausios Lietuvos 3×3 komandos pratęs kovą dėl galimybės tapti Lietuvos 3×3 krepšinio rinktine. Kartu su pajėgiomis užsienio komandomis lietuviai taip pat kausis dėl vietos „Challenger“ tipo turnyre.

Grupė „120“ ir 3×3 krepšinis Lietuvoje susitiks jau ne pirmą kartą. Vaikinai pasirodymą surengė dar pavasarį, kai Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato kovos vyko Marijampolėje. Tiesa, pasak grupės nario Dovydo, šis kartas bus kitoks, nes grupė pristatys savo pirmą autorinę dainą, su kuria laimę mėgins „Eurovizijos“ atrankoje.

„Garliavoje pristatysime savo pirmą autorinę dainą, su kuria dalyvausime „Eurovizijos“ atrankoje ir kaip visada – stengsimės visus užkrėsti savo energija. Tai yra pagrindinis mūsų tikslas ir labai laukiame renginio Garliavoje.

« 1 5 »
« 1 11 »

Kai grojome 3×3 krepšinio etapo Marijampolėje metu, buvo labai smagu, nes mes labai vertiname renginius, kuriuose yra daug energijos, ypač, susijusios su sportine veikla. Manau, kad žmonės savo tikrą prigimtį atskleidžia per fizinę veiklą“, – teigė grupės narys Dovydas Laukys.

Šalia vyrų elito grupės kovų taip pat vyks Kauno rajono moksleivių turnyras, o Garliavos sporto centre susirinkusius žiūrovus, be „120“ grupės pasirodymo, džiugins ir šokių studijos RED šokėjos.

Svarbiausias trečiojo „Hoptrans Winter Open“ 3×3 žiemos sezono etapo akimirkas tiesiogiai bus galima stebėti ir TV6 kanalu. Nuo 17 valandos bus transliuojami vyrų elito grupės pusfinaliai bei finalinė dvikova.

« 1 5 »
« 1 11 »

KRS inf.