RajonasKauno rajone užregistruotas 700-asis kūdikis

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 1 rugpjūčio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Liepos 24-ąją Karmėlavos gyventojų Justinos ir Manto šeimoje gimęs Tėjus Buividavičius tapo 700-uoju šiais metais Kauno rajono kūdikiu.

Į Raudondvario dvare įsikūrusį Kauno rajono Civilinės metrikacijos skyrių užregistruoti kūdikio tėvai atvyko ne tik su ramiai vežimėlyje miegančiu prieš savaitę gimusiu mažyliu, bet ir su dar dviem sūnumis – 8 metų Timu ir 5 metų Tajumi. Berniukai sakė labai laukę brolio ir yra pasirengę padėti mamytei jį prižiūrėti.

Padėti pasirengę ne tik vyresnieji broliai, Karmėlavos B. Buračo gimnazijos būsimasis antrokas ir Karmėlavos „Žilvičio“ lopšelio-darželio auklėtinis, bet ir jų tėtis Mantas, specialiai išeinantis tėvystės atostogų.

Justina džiaugėsi, kad prireikus sulaukia ir vyro brolio pagalbos – dėdė mielai prisideda prie sūnėnų priežiūros.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Moteris yra kilusi iš Ukmergės rajono. Su būsimu vyru susipažino, kaip dažnai būna, bendroje draugų kompanijoje pasitinkant Naujuosius. Pastaraisiais metais jos darbas – sūnų priežiūra, kartais padirba darželyje. Tekstilės srityje dirbantis tėtis Mantas yra gimęs ir augęs Kaune, tad nereikėtų stebėtis jo meile krepšiniui – pirmuosius sūnus jis pavadino originaliais, žymių krepšininkų vardais. Trečiajam vardą jau išrinko broliai, tėvai pritarė.

J. ir M. Buividavičiai Karmėlavoje gyvena nuo 2013-ųjų. Jie džiaugiasi, kad butas yra miestelio pakraštyje, daugiabutyje prie miškelio, tad šeima turi daugiau erdvės, nei gyventų mieste.

Tradicines dovanas – knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ ir Kūdikio kraitelį įteikęs Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas pasveikino šeimą, pasidžiaugė naujuoju Kauno rajono gyventoju ir linkėjo visiems sveikatos. 300 eurų vertės kraitelis su būtiniausiais naujagimiu daiktais jau antri metais dovanojamas kiekvienam Kauno rajono gyventojų šeimoje gimusiam ir čia užregistruotam naujagimiui.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

krs.lt informacija

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x