MiestasNaujienosRajonasKauno rajone paminėti birželio mėnesį gimusių atžalų gimtadieniai

Avatar Ugnė Kuzavaitė2019 9 liepos
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Mamystė – neretai vadinama vienu gražiausiu moters gyvenimo laikotarpiu. Naujos gyvybės auginimas ir jos gyvenimo įprasminamas itin svarbus ir atsakingas žingsnis. Tiesa, atsakomybės varstomi pečiai neretai mamoms atneša ir niūrią rutiną. Siekiant įrodyti, kad ir mamos, auginančios mažus vaikus, gali susitikti su kitomis mamomis ir organizuoti didelius renginius, Kaune įsikūrusi mamų bendruomenė surengė 2018 metų birželį gimusių vaikų susitikimą.

Dalyvavo beveik 40 mamų

Liepos 3 dieną Ringauduose įvykęs mamų bendruomenės narių – Gabijos Žievytės-Paškauskienės, Loretos Radišauskaitės-Matulionienės, Agnės Stankaitytės-Navakauskės bei Sandros Dabrišienės – organizuotas renginys sulaukė itin didelio susidomėjimo. Į šventę susirinkęs gausus mamų būrys kartu paminėjo jų atžalų pirmąjį gimtadienį. „Šventė buvo išties neeilinė. Čia vaikučiai atvyko paminėti savo pirmojo gimtadienio ir susipažinti su kitais 2018 metų birželį Kaune gimusiais vaikučiais, kurie yra susitelkę į Kauno vabaliukų 2018 bendruomenę.“ – šventės įspūdžiais dalijosi bendruomenės narė Sandra Dabrišienė.

Moteris teigia, kad idėją susiburti į bendruomenę paskatino noras dalintis mamų išgyvenimais ir esant reikalui patarti bei paguosti. Tiesa, organizatorė džiaugiasi, kad moterų bendruomenės „Kauniečiai birželinukai 2018“ būrys jau išties didelis: „Mūsų yra jau 90 narių, todėl kad būtų įdomiau, kelios mamos sugalvojome suorganizuoti vaikučių pirmojo gimtadienio šventę, kurioje dalyvavo net 38 mamos su mažyliais.“

Skatina kurti ryšį su bendraamžiais

Vaikų bendravimo įgūdžių lavinimas nuo pat vaikystės laikomas itin svarbiu tėvų sprendimu. Mamų siekis sukurti vaikų bendraamžių draugų ratą gretinamas su tvirtos bendruomenės kūrimu. „Esame mamos, siekiančios sukurti savo vaikams kuo daugiau smagių akimirkų ir šiltų prisiminimų. Norime, kad kuriant ryšius su bendraamžiais, vaikai turėtų draugų ir pažįstamų, o tuo pačiu siekiame sukurti tvirtą tėvelių, besidalinančių patirtimi bendruomenę.“ – pasakojo organizatorė.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Tiesa, šventė buvo išties įsimintina ir vaikams. Renginio metu mažiesiems buvo paruoštos veiklos, skatinančios bendravimą, naujus potyrius bei ugdančios bendruomeniškas vertybes.

„Šventės metu pūtėme didžiulius muilo burbulus, linksmai šokome ir dainavome. Vyko loterija, kurios metu buvo galima laimėti įvairių rėmėjų įsteigtų prizų. Renginio pabaigoje šventės kaltininkai galėjo paskanauti po nuostabaus skonio keksiuką ir gauti daug dovanų.“ – renginio akimirkomis dalinosi mama S. Dabrišienė.

Būdas pabėgti nuo kasdienybės

Mamos pripažįsta, jog kasdienė rutina neretai pradeda varginti. Siekiant jos išvengti, įvyko renginys, skatinantis ne tik mamų, bet ir mažųjų bendrystę.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

„Kiekviena mama žino, kokia nelengva užduotis yra auginti tokius mažus vaikučius. Organizuodamos šią šventę norėjome, kad mamos bent trumpam pabėgtų nuo kasdienybės ir linksmai praleistų laiką su kitomis mamomis ir vaikučiais. Ir mums tai pavyko.“ – džiaugėsi renginio organizatorė.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x