AtostogosLaisvalaikis, turizmas, pramogosPramogosVerslasKauno rajone – L. ir S. Sadauskų sodyboje buvo įrengtos daugiafunkcinės sporto aikštelės

Daugelis iš mūsų nori pabėgti nuo miesto šurmulio. Vis dažniau ir dažniau mes atsigręžiam į gamtą, kurioje norisi pabūti su savo šeima bei draugais. Žaluma, grynas oras, čiulbantys paukšteliai bei puikios pramogos yra tai ką Jums siūlo Sadauskų sodyba. Rasite visko Norintys pramogauti, pailsėti, pabėgti nuo streso ar linksmai praleisti laiką Sadauskų sodyboje ras viską ko gali prireikti kiekvienam poilsiautojui. Pasirinkę vakarą praleisti pirties namelyje klientai galės smagiai pavakaroti lauko terasoje, ar kieme esančioje pavėsinėje...
Avatar Domantas Bukauskas2019 8 rugpjūčio

Daugelis iš mūsų nori pabėgti nuo miesto šurmulio. Vis dažniau ir dažniau mes atsigręžiam į gamtą, kurioje norisi pabūti su savo šeima bei draugais. Žaluma, grynas oras, čiulbantys paukšteliai bei puikios pramogos yra tai ką Jums siūlo Sadauskų sodyba.

Rasite visko

Norintys pramogauti, pailsėti, pabėgti nuo streso ar linksmai praleisti laiką Sadauskų sodyboje ras viską ko gali prireikti kiekvienam poilsiautojui. Pasirinkę vakarą praleisti pirties namelyje klientai galės smagiai pavakaroti lauko terasoje, ar kieme esančioje pavėsinėje pasinaudojus lauko kepsnine, galėsite pasiruošti puikią, gardžią vakarienę gamtos apsuptyje.

Norintiems atšvęsti savo gimtadienį, vestuves, krikštynas ar kitą svarbią šventę sodyboje ras puikią pokylių salę, kurioje galima sutalpinti nuo dešimties iki šimto žmonių.

Sodyboje be pirties pramogų, svečiams siūloma apsilankyti etnografiniame rūsyje, kur siūlomos degustacijos. Lankytojai galės paragauti naminio vyno, kuris buvo pagamintas pagal senovės tradicijas, taip pat siūloma paragauti sodyboje pagamintų tradicinių Lietuviškos virtuvės dešrų, džemų, uogienių.

Mėgstantys aktyvumą, norintys pamatyti naujas vietoves, horizontus bei praplėsti savo akiratį galės pasimėgauti pažintiniu žygiu aplink vietines apylinkes.

Dar daugiau pramogų

Daugeliui iš mūsų pirtis, skanus maistas ir aplink esanti gamta gali būti tai ko ilgai norėjome ir buvome pasigedę savo rutinoje.

Tačiau krepšinio kamuolio pametimas, puikus emocijų pliūpsnis žaidžiant tinklinį su draugais ar teniso partijos sužaidimas gali dar labiau padėti atsipalaiduoti, pailsėti ir pasisemti puikių emocijų.

Tai suprato ir Sadauskų sodybos šeimininkai, kurie pasinaudoję Europos Sąjungos lėšomis įsirengę daugiafunkcinę pramogų kompleksą. Nuo šiol čia atvykstantys lankytojai ras teniso kortus, smėlių nuklota tinklinio aikštelę bei profesionalaus krepšinio erdves, kuriuose linksmai leisti laiką galėsite ne tik Jūs, bet ir Jūsų vaikai.

Visą šią daugiafunkcinę pramogų ir sporto erdvę pavyko įrengti pasinaudojus: “Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves”, parama gauta iš EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Europa į šį projektą investavo 73,990 eurų.

 

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up