NaujienosRajonasRenginiaiKauno rajone – išskirtinė paukščių ir gyvūnų paroda

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 14 sausio

2020 m. sausio 18-19 dienomis VDU Žemės ūkio akademijoje, Kauno raj. vyks didžiausia Baltijos šalyse paukščių ir įvairių gyvūnų paroda „PET SHOW LIETUVA“. Profesionalioje parodoje vyks naminių paukščių, balandžių ir triušių vertinimo konkursai. Vykdoma švietėjiška veikla, įvairios edukacijos, gyvūnų pasirodymai scenoje, pramogos. Visi kviečiami ne tik turiningai praleisti savaitgalį, bet ir sužinoti daugiau naudingos informacijos apie pačius įvairiausius paukščius, triušius ir kitus gyvūnus, jų auginimą Lietuvoje.

„Balandininkai rengia parodas nuo tarpukario laikų, minėsime jau 90-ąją jubiliejinę balandžių parodą. Per tokią ilgaamžę organizavimo praktiką pastebėjome, jog visuomenei neužtenka pasigrožėti vien tik balandžiais. Daugiausiai dėmesio sulaukiame, kai pristatomi kartu balandžiai, naminiai paukščiai, triušiai ir kiti gyvūnai, viskas vienoje vietoje. Žmonėms reikia pramogų, didelį dėmesį skiriame šeimoms su vaikais. Įvairios edukacijos, pasirodymai, kiaušinių krepšinis, surask, pamatyk, paliesk. Tik per interaktyvias edukacijas, konkursus galime sudominti Europoje mūsų įteisintomis lietuviškomis balandžių veislėmis ir sulaukti šiuolaikinių vaikų dėmesio“ – teigė „Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacijos“ prezidentas Ramūnas Naruševičius.

Dalyvauja „Lietuvos zoologijos sodas“, „Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus“, kontaktinis zoologijos sodas „Zoopark“. Nacionalinį Lietuvos paveldą vištinę žąsų veislę pristatys „Lietuvos nykstančių ūkinių gyvūnų augintojų asociacija“. Gyvus sakalus demonstruos „Lietuvos sakalininkai“. Paslaptingas pelėdas „Pelėdų parkas“.

 „Pamatysite pakankamai retas baltas, juodas sultonų veislės vištas, kuriomis anksčiau galėjo džiaugtis tik Osmanų imperijos valdovai. Japonijos nykštukinių „Ohiki“ ir kitų retų veislių naminius paukščius. Antrąją parodos dieną vyks seminarai paukščių augintojams. Informacinius pranešimus pristatys parodos vertinimo komisija, veterinarijos gydytojai paukštininkystėje Regimantas Baltrukonis ir Alvydas Bortkūnas, prezentacijas parengs atvykę svečiai iš Latvijos ir Estijos. Kviečiame besidominčius paukščiais apsilankyti ir prisijungti prie mūsų organizacijos“ – sakė „Lietuvos dekoratyvinių ir veislinių paukščių augintojų draugijos“ vadovas Linas Petraška.

« 1 3 »
« 1 3 »

Planuojama pristatyti per 2000 įvairių paukščių ir gyvūnų. Papūgos, gražiausi balandžiai, vištų, ančių, žąsų, kalakutų kolekcijos. Veisliniai ir dekoratyviniai triušiai, jūrų kiaulytės, graužikai. Grakščiosios alpakos, poniukai, ožiukai, avys ir kita gyvoji gamta.

Gyvūnų pasirodymą su balandžiais, kačiukais, šuniukais ir kitais gyvūnais surengs „Cirko sala“. „Gyvūnų teisės ir laisvės“ edukacinę programą pristatys Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro studentai. „Ką dirba šunys“ programoje apie šunis padedančius policijos pareigūnams ir dalyvaujančius įvairiose veiklose. Šunų agility „Winner‘s drive“ parodomoji ir dresūros triukų programa. Apie gyvūnus kvies diskutuoti Kauno skyriaus „Lesė“.

Bus siekiama Lietuvos rekordų. Kaip didžiausios gyvūnų parodos, lietuviškų tautinių juostų, lininių rankšluosčių ir vėžliukų skulptūrėlių pristatomų kaip gausiausių rinkinių Lietuvoje.

Paroda ypač įdomi šeimoms su vaikais. Bus labai spalvinga, nes papuošta tūkstančiais konkurso “Mes mylime gyvūnus” vaikų piešiniais. Praėjusį kartą buvo pasiektas vaikų piešinių Lietuvos rekordas net 8259 piešiniai. Daug pramogų ir edukacijų skirtų būtent vaikams. Paramos ir labdaros fondas „Švieskime vaikus“ atvykusiems piešinių autoriams į parodą dalins knygeles.

Viskas vienoje vietoje, kad lankytojas turėtų galimybę pamatyti gyvūnus, patirti pramogų ir įgauti daugiau žinių

Parodos metu veiks balandžių paštas ir kiekvienas panorėjęs vaikas ar suaugęs galės išsiųsti laišką.

Parodos globėjas aplinkos ministras Kęstutis Mažeika

Paroda veiks:

2020 m. sausio mėn. 18 d. (šeštadienį) nuo 10.00 val. iki 18.00 val.

2020 m. sausio mėn. 19 d. (sekmadienį) nuo 10.00 val. iki 15.00 val.

Bilieto kaina: 3€

VAIKAMS ĮĖJIMAS Į PARODĄ – NEMOKAMAS.

Parodos organizatoriai:

„Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija“

„Lietuvos dekoratyvinių ir veislinių paukščių augintojų draugija“

Gyvūnų paroda vyks:
VDU Žemės ūkio akademija parodų paviljone Nr. 3,
Universiteto g. 10B, Akademijoje, Kauno r. 

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up