NaujienosRajonasRedakcija

Kauno rajone baigėsi „Antrinio daiktų panaudojimo idėjų konkursas“

0

Kauno rajono savivaldybės Aplinkos skyrius kartu su VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centru š. m. lapkričio 10-22 dienomis organizavo „Antrinio daiktų panaudojimo idėjų konkursą“. Kauno rajono gyventojai buvo kviečiami pasidalinti savo idėjomis ir darbais kaip galima tvariau gyventi mažinant vartojimą ir susidarančių atliekų kiekius, mažiau perkant naujų daiktų ir prikeliant „antram gyvenimui“ turimus nebevartojamus ir nereikalingus daiktus.

Sulaukta darbų nuotraukų iš Ežerėlio, Ramučių, Linksmakalnio, Ringaudų, Garliavos, Kulautuvos, Domeikavos ir Liučiūnų. Konkurso dalyviai džiugino kūrybiškomis idėjomis, pagamintų daiktų praktiškumu. Neabejingų aplinkai, jos puoselėjimui ir tvaraus gyvenimo būdo propagavimui Kauno rajono gyventojų tarpe yra ne vienas.

Konkurso darbus vertino komisija, kurią sudarė Kauno rajono savivaldybės Aplinkos skyriaus specialistai, VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centro ekspertės ir Kauno rajono bendruomeninių organizacijų sąjungos atstovė.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse. Dalyviams bus įteiktos Kauno rajono savivaldybės administracijos ir VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centro padėkos. O daugiausiai komisijos balų surinkę Arvydas Kačinskas iš Garliavos, Ana Zibireva iš Ežerėlio, ir Stepanas Galkinas iš Ringaudų apdovanoti dovanų kuponais.

Specialus prizas už bendruomeniškumo skatinimą ir aplinkosauginių vertybių puoselėjimą skiriamas konkurse dalyvavusiai VšĮ „Tapk laisvas“.

Konkursas organizuojamas įgyvendinant Kauno rajono savivaldybės aplinkosauginio švietimo 2021–2027 m. programą.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos