Rajonas

Kauno rajone atskleista dar viena nelegali šunų daugykla – konfiskuoti 82 šunys

0

Vakar, rugsėjo 10 d., Kauno rajone buvo atskleista dar viena kraupi gyvūnų daugykla. Į Informaciją, kurią pateikė anoniminis šaltinis, operatyviai sureagavo „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“, Všį „Dogspotas“, gyvūnų globos organizacija „Lesė“, „Laisvės TV“ ir  policijos bei  VMVT atstovai.

Ryte, nuvykę į vietą, specialistai ir neabejingi žmonės rado auškta tvora aptverta pastatą. Susisiekus su galima daugintoja, ši pranešė, kad namie bus tik 19 val. – „Matyt, tikėdamasi, kad tarnybos iki to laiko išsiskirstys. Tačiau, matėme, kad teritorijoje vyko sujudimas. Įtariama, kad daugintojai tvarkėsi. Nepaisant to, kuomet vakare pagaliau patekome į pastatą, vaizdas šokiravo.“ – Pasakojo „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ atstovė Beatričė Vaitiekūnė – Pliuskė.

Savininkė buvo registruota kaip veisėja, laikanti dvi buldogų veislės kalytes. Tačiau tarp konfiskuotų šūnų – pačių įvairiausių veislių šunys. Tarp kurių ir kelios neščios kalės, keliolika ką tik gimusių šunyčių.

Šiuo metu konfiskuoti šunys laikomi gyvūnų prieglaudoje „Nuaras“, nes ši prieglauda turi sutartį su Kauno rajono savivaldybe.  Kokia jų ateitis – spręs teismas.

„Rūpinsimės ir stebėsime, kad šie šunys būtų dovanojami tik sterilizuoti. Širvintų atvejis parodė, kad net keli šunys turėjo prieglaudos mikroschemas. Būtina sustabdyti šį kankinimo ratą, o pagrindinė priemonė tai pasiekti – sterilizacija.“ – Kauniečiams.lt teigė B. Vaitiekūnė – Pliuskė.

Visus ką nors žinančius apie kankinamus gyvūnus, kviečiame pranešti čia

Kaip sėkmingai išlaikyti matematikos egzaminą

Daugiau informacijos aprie projektą ir galimybę prie jo prisidėti arba  paaukoti čia

 

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas