MiestasNaujienosKauno policija ieško vagies: Galbūt atpažįstate?

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 29 sausio1

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet sausio 21 d. Kaune, Islandijos pl., iš parduotuvės buvo pavogti dveji akiniai, kurių vertė 738 eurai. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Asmenis, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60676, (8 37) 30 34 50 arba rašyti el. paštu irma.saveike@policija.lt.


Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.

 Už šią vagystę numatyta baudžiamoji atsakomybė: viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

 

Kauno vyriausiojo policijos komisariato informacija ir nuotrauka

Dalinkitės su savo draugais

1
Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
1 Komentaro gijos
0 Atsakymų į komentarus
0 Siekėjų
 
Naujausi komentarai
Karščiausi komentaro gija
1 Komentaro autorius
Henrikas Naujausias komentaro autorius
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Naujausi Seniausi Labiausiai balsuojami
Informuoti apie
Henrikas
Svečias
Henrikas

Apsaugos kameros turi būti didelės raiškos su gera optika ir plačiu matymo kampu. Prisiperka pigių, o paskui verkia, kad vagys pasprunka ir policija jų nesuranda.

Scroll Up